Chmatákov online


Fórum – Animals

Fórum » Archiv » English section » Animals

pajah
webmaster
Obrázek
SZ
What' s your favorite animal(s) ? :-)
I like dogs and horses. :-)



Naposledy upraveno: 13.7.2008 11.16

# 10.2.2008 9.15
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Squirrels. :P
# 14.3.2009 20.12
Obrázek
chmatacxek
uživatel
Obrázek
Ve hře: icarax bank 2
SZ ICQ
My favorite animal is cats :-P
# 28.3.2009 11.14
 
HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
My favorite animal is light-blue chobot xDlol
It is don´t true.
My favorite animal is sewer-rat, his name is Oskar :D

P.S.: doufám že je správně to ,,It is don´t true" :D
# 28.3.2009 11.21
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
It don´t true.
This is how I feel that it is.
# 28.3.2009 11.35
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
my favotite animal shitdyke
# 28.3.2009 12.44
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Dog and dog :-)
# 28.3.2009 13.01
Simulátory všech kategorií.

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Hot dog lollol
# 28.3.2009 13.25
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » English section » Animals

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.