Chmatákov online


Fórum – Několik nápadů

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Několik nápadů

Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail
1.udělal bych skill modlení bylo by to k tomu že by ti to třeba na 10 minut zvíšilo skill třeba přesnost a u viších levelů modlení by to třeba na 5 sekund udělalo nesmrtelnost samozřejmě že by se to povedlo jen někdy a udělal bych že by se na to musela mít farářská čepice(stála by asi 500)a kdyby ste si ji nasadil tak by se ti pod invem oběvilo akční tlačítko a kdybys na něj klykli tak se vám oběví se vám taková tabulka a na ní by třeba bylo zvíšit skill těžba o 2 levelů a to by bylo se skillem 10 by si šlo zvíšit jen o jedno a na rybářství a tak dál by se vám otvírali další možnosti a na levelu 20 by ste mohli tu nesmrtelnost třeba na 5 sekund atak dál když tak vymyslete další věci které by modlení obnášelo

2.taky mě napadlo udělat skill střihání ovcí že by tam za Mečislavem mohli běhat ovce a byla by tam branka a kdyby ste mečislavovi zaplatili třeba stovku tak vás pustil do vnitř a vi by ste je ostříhali a pod váma by se oběvila nespracovaná vlna a tu byste sebali a na stříhání ovcí by ste potřebovaly nůžky ty by ste si mohli koupit u Mečislava za třeba 250


3.přemýšlely ste o tom k čemu by vlna byla z ovcí tak o tom je další nápad a to skill pletení u někoho by ste za poplatek změnili vlnu změnili na klubíčko vlny u babičky(NPC)pletací jehlice a mohli by ste plést přetáhnete jehlice na klubko a oběví se vám tabulka a tam by bylo kolik klubek vlny na co potřebujete třeba na kulicha 3 na pletenou čepic 2 atd a upletli by ste jen nebarevné věci(bílé)

4.napadl mě skill sekání lnu a v tomto případě by nalezla uplatnění kosa někde by bylo pole se lnem a na tom poli bi ste mohli nasekat len


5.napadl mě skill šití a zde by našel uplatnění len ten by ste odnesli k té babičce(která by vám mimochodem mohla přeměnit i vlnu na klubko a prodat vám jehlice)a za poplatek by jste dostali látku u ní by šla koupit i nit a jehla a z látky by šli jen klobouky a kšiltovka ušili by ste však jen ne barevné věci(bílé)


6.jak bylo výše(odstavce 5 .a 3.)ušili by ste jen nebarevné věci(bílé)tak mě napadl skill barvení látek bylo by to ktomu že byste mohli nebarevné věci nebarevné věci obarvit ovšem jen do barev jim patřícím

jak se vám nápady líbí?
# 11.12.2007 16.22
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
1)Nelíbí se mi to
2)Není špatný ale dělat z toho skill?
3),5),6)nic moc...možná časemaž by nebyly nápady na doplnění chmatu...ale je tu zatím víc než dost lepších nápdů...
4)Využití kosy by se hodilo...
# 11.12.2007 16.32
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
nic z toho se mi to a navíc ovce se do chmatu vůbec nehodí dále využití kosi sem navrhoval už já a z mého návrhu ten RockFireho viz.Ohrada pro choboty
# 11.12.2007 16.45
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail

Erik Linbeast:ovce se do chmatu vůbec nehodí

proč ne když sou ve chmatu lamy
# 11.12.2007 17.32
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
1) nesmrtelnost- absolutní blbost
zvyšování skillů taky celkem kravina, to si je rači zvýšim těžbou a mám to na furt- leda bychsi mohl navýšit víc než může moje povolání nebo nad 100%
ostatní se mi líbí
# 11.12.2007 21.26
 
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail

Spajx:1) nesmrtelnost- absolutní blbost
zvyšování skillů taky celkem kravina, to si je rači zvýšim těžbou a mám to na furt- leda bychsi mohl navýšit víc než může moje povolání nebo nad 100%
ostatní se mi líbí


se ti nedivím že se ti to nelíbí ted když sem se vyspal taky se mi zdá že je ten první nápad blbost


PS:ja sem totiž včera stával kolem třetí hodiny ráno
# 12.12.2007 10.04
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
co je dobrý si nevyyslel ty a zbytek je o ničem...
# 12.12.2007 13.24
Obrázek
Thadar
uživatel
SZ Mail
podle me je to naprd pokus dobry ale prakticky i technicky nemozny
# 12.12.2007 14.12
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Několik nápadů

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.