Chmatákov online


Fórum – Newbici

Fórum » Archiv » Newbici [zamknuto]

lik999
uživatel
Obrázek
SZ
Mohl by se udělat nějaký omezení newbiků protože každej hráč má buď 2 nebo 3 účty apak se nedá přihlásit na server.
# 12.3.2009 13.30
Madness Combat je good

  • Udělali by jste newbik omezení?
  • ano3 hlasy, 50 %50 %
  • ne3 hlasy, 50 %50 %
  • Celkem 6 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Reiser
uživatel
SZ
Nějak to nechápu3-(
# 12.3.2009 13.31
 
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
no že chte tím napsat že bi každý živatel měl jenom dva učty(nebo víc) protože newbicum dáš ban a udělaj si hned new učet
# 12.3.2009 13.37
 
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
a khark a lik999 nejste nobici? tak buďte sticha
# 12.3.2009 13.54
Obrázek
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
no já sem stim chiěl napsat že kdiž jim dáš ban maj hned novej učet a dělaj o5 bordel a tenhle nobackej učet mám proto že mám ban na pepu ( čekám až skončí)
# 12.3.2009 14.02
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
LOL jsem pro když jsem mynule přišel k rybárně tak tam měl nkdo 4 učty se skoro stejnejma jménama, ani jeden na muj pozdrav nereagoval a pod jednim byla hrmada ryb, tak jsem si ji vzal a hned nadával a když jsemse ho zeptal na to jestly ty učty jsou jho tak řekl že ne ale vechny měly stejnej počet zabitejch a stejný stáří (tedy 0). A pokud já vím tak najednou lognutý muže mít člověk jen 2 učty a já ani to ne páč segra hraje ode mně.
# 12.3.2009 14.06
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
voliček
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype

KoblizekX2:a khark a lik999 nejste nobici? tak buďte sticha


koblížek kdyš tu furt říkáš o noobicích tak si ty co ?? no tka si nikoho dáš v duelu on dostane lag noa ty ho dorazíš a uš si onem myslíš že je noobik ty si dement a takle to dělá celí chmat dostane ho ejdnou dostane lag a je v prdlei co kdyš ty dostaneš lag nestihneš načíst a on tě dorazí taky bude řikat že si noob ale stalo se ti to že si dostal lag tak pomlč o noobikách prosím.3-(
# 12.3.2009 14.28
jsem normální kluk !
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

atlan:LOL jsem pro když jsem mYnule přišel k rybárně tak tam měl nEkdo 4 učty se skoro stejnejma jménama, ani jeden na muj pozdrav nereagoval a pod jednim byla hrOmada ryb, tak jsem si ji vzal a hned nadával a když jsemse ho zeptal na to jestly ty učty jsou jho tak řekl že ne ale vSechny měly stejnej počet zabitejch a stejný stáří (tedy 0). A pokud já vím tak najednou lognutý muže mít člověk jen 2 učty a já ani to ne páč segra hraje ode mně.

# 12.3.2009 14.55
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Reiser
uživatel
SZ

Ghoom:

atlan:LOL jsem pro když jsem mYnule přišel k rybárně tak tam měl nEkdo 4 učty se skoro stejnejma jménama, ani jeden na muj pozdrav nereagoval a pod jednim byla hrOmada ryb, tak jsem si ji vzal a hned nadával a když jsemse ho zeptal na to jestly ty učty jsou jho tak řekl že ne ale vSechny měly stejnej počet zabitejch a stejný stáří (tedy 0). A pokud já vím tak najednou lognutý muže mít člověk jen 2 učty a já ani to ne páč segra hraje ode mně.


pan ucitel :D
# 12.3.2009 15.06
 
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Jestli se tu takovýmhle dementům nebude dávat BAN tak se nedivte že tu je tak hrozná komunita ;-)
# 12.3.2009 15.17
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Je každého věc,kolik má člověk účtů a ty to nijak neovlivníš,tuhle hloupost už tady dlouho nebyla,a kromě toho,se to stejně nerealizuje.
# 12.3.2009 16.04
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Fórum » Archiv » Newbici [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.