Chmatákov online


Fórum – pocet hracu

Fórum » Archiv » pocet hracu [zamknuto]

sharpik
uživatel
Ve hře: ArcaHell
SZ Mail ICQ Skype
ahoj chtel bych se zeptat proc mi klient pise ze je server plny,kdyz na webu je napsano ze tam je pouze 50 hracu gizmo rikal ze kapacita je na 90 lidi
# 11.3.2009 11.58
Horda 4ever.....alíci chcípněte!!!!!
Gizmo
autor hry
SZ
Informace na webu není zcela přesná, nezapočítavají se tam visící a stále živá připojení (což je max. 15).
Nicméně pokud to píše při 50 lidech, že je plno, tak by mělo být cca 66 připojení a to psát nemělo.
Večer se dostanu k serveru a zjistím to.
# 11.3.2009 12.30
 
voliček
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype
no gizmo i týc 50lidích je dost nato že tam je furt a furt víc lidí a závisláků3-( takže jako že jse nepřipojí jse ani nedivim kddyš má třeba 20lidí klikera na přihlášení abi jse logli takže bych to ani neupravoval 50 lidi na tu mapu kdyš jsou stejně všichni v ochraný zoně žadný killer tam neni tak je to dost xD
# 11.3.2009 13.30
jsem normální kluk !
sharpik
uživatel
Ve hře: ArcaHell
SZ Mail ICQ Skype
volicek hele ber to tak ze ja se uz pul roku snazim dostat vip a nikdy nejsem mezi prvnima kteri si o to zazadaji tkze je pro mne dulezita velka kapacita
# 11.3.2009 16.13
Horda 4ever.....alíci chcípněte!!!!!
Reiser
uživatel
SZ
a ty pochot,ze kdyz chces ty,hned se kazdej nepos..e,chapej,ze gizmo to plati ze svych penez.zviseni kapacity ho bude stat X tisic.
# 11.3.2009 17.11
 
voliček
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype
no x tisíc to nikdo neví ale přece každý chce vip a grafika promě neni moc dbrá ale nejvíc mě to prostě baví jak ta hra je promyšlená,propracovaná proto to hrjaou lidi takže dávám velky plus gizimu a proto tu hraje tolik lidí a na každyh jse prostě nedostane z vip tkaže si počkej ;)
# 11.3.2009 17.16
jsem normální kluk !
h4rdy
uživatel
Ve hře: hard,wurmishek
SZ Mail ICQ Web

voliček:no x tisíc to nikdo neví ale přece každý chce vip a grafika promě neni moc dbrá ale nejvíc mě to prostě baví jak ta hra je promyšlená,propracovaná proto to hrjaou lidi takže dávám velky plus gizimu a proto tu hraje tolik lidí a na každyh jse prostě nedostane z vip tkaže si počkej ;)


většího vlezdoprdela sem dlouho neviděl:-D
# 11.3.2009 18.06
 
Reiser
uživatel
SZ

h4rdy:

voliček:no x tisíc to nikdo neví ale přece každý chce vip a grafika promě neni moc dbrá ale nejvíc mě to prostě baví jak ta hra je promyšlená,propracovaná proto to hrjaou lidi takže dávám velky plus gizimu a proto tu hraje tolik lidí a na každyh jse prostě nedostane z vip tkaže si počkej ;)


většího vlezdoprdela sem dlouho neviděl:-D


pomlc hadrelol

// Spam - MAK
# 11.3.2009 18.08
 
BucEkk
uživatel
Obrázek
Ve hře: BucEk15
SZ Mail Skype
Tak co??! :D Má pravdu xD
// Spam - MAK
# 11.3.2009 18.11
[<>>ߤŁ$×÷$×>**>$ߣ>×÷$Ł]˛[Đ[€đˇ\ˇ<$>ß$*×÷$÷
×$*ß*×$>×ß×÷$×÷*¤×ß$×÷$×÷$¤ß$÷×$×÷ßߤß×÷$ł
`[]°Đ&˘€Đ^|đ\×ß>ף>Ł<´]˛[°€Đ˘Đđ~^˘°˛`¨÷$>÷>÷$>÷>>
ˇ^˘°˛`˙˝´÷ß*ß$Ł>$˙
sharpik
uživatel
Ve hře: ArcaHell
SZ Mail ICQ Skype
reiser tahni na pisecek ja nerikal ze se ma nekdo pos*at ale jen se kouknout jestli neni nejaka chyba kolik pak ti je?3-( gizmo je super admin dela toho pro nas hodne tato hra jen jednu chybu a ta je DETI
# 11.3.2009 18.20
Horda 4ever.....alíci chcípněte!!!!!
voliček
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype
prej vlez doprdelkce já se tu nikomu neftírám za 1.offik nehraju za 2. gizmo to ani takto nebere nebude demnt jako ty asi ale oto mi nejde ale si dment já sjem moc to jenom takle řek a neftíral sjem se maku lokni to :D:-O3-(
# 11.3.2009 18.30
jsem normální kluk !
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail

Reiser:a ty pochot,ze kdyz chces ty,hned se kazdej nepos..e,chapej,ze gizmo to plati ze svych penez.zviseni kapacity ho bude stat X tisic.


dmnt? nestojí ho to nic
# 11.3.2009 20.04
Obrázek
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web
Týjo, chytrolíni :-D Ne, nebue ho to stát nic, stačí přepsat jedno čísílko a je to :-)...Ale budou větší lagy, proto nechce hodně lidí ;-)
# 11.3.2009 20.05

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
LOCK akorát se tu hádáte. Gizmo sem psát umí
# 11.3.2009 20.11
 

Fórum » Archiv » pocet hracu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.