Chmatákov online


Fórum – AKCE "DOKSY" 13.3 (Pátek ;)

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » AKCE "DOKSY" 13.3 (Pátek ;)

Chymezz
uživatel
Obrázek
SZ
Zvu váš všechny,kamarády z chmatu,aby semnou a z Halucinatorem jely 13.3 do Doks na takovou malou akci.Hraje tam 8 DJ´s,mezi ně patří třeba (ACID COMIX,Mozkocuc,Junglebeat,dokonce i DJ Hundread a další,...) lol Odvoz mám zařízený,ale do auta k nám se vejde 5 lidí.Já,máma,Haluch + 2 další.Zbytek by musel jen autobusem nebo vlakem,ale kdyby vás jelo aspoň 5-6 ,tak bychom jely všichni busem..Ráno z Doks nám jede autobus do bolky v 6:12 a 8:25 ,takže bychom jely jimy.Budem na akci celou noc,je tam takový malí bárek,kde si můžem sednout a kecat "Třeba o chmatu atd,...".Chlast,hulení všechno seženu a o všechno se postarám..Chci jen hodně kámošů,aby byla fakt prdel.Holky jsou zajištěný..V Doksech mám dvě takový móc pěkný kámošky,který půjdou snáma,takže si možná i zašu..(CENZURA) lollolNebo nemusíme jezdit tim autobusem tak brzo a můžem jít třeba někam do hospody nebo jen tak chodit po městě,hulit špěky atd,.. Pak bychom mohly jet ve 12:48 přímo do Bolky,kde byjste si pak zjistily bus domů..Nebo byjste mohly jet rovnou z Doks,ale to si musíte zjistit bus.Zvu samosebou svého věrného kamaráda Pálu,kterýho tam chci na 150% a kterýmu klidně seženu na vstup a na pifko apod,...Pálo,ještě si nezažil pořádnou akci a tadle bude móc,zejtra se domluvíme ve škole.Hrajou tam móc jungly,takže se ti to bude líbit a jednu kočku ti zamluvim ;);) Takže o tom zapřemejšlejte a dejte "sem" vědět..

PROSÍM NEMAŽTE TENTO TOPIC,JE TO TOPIC JAKO KAŽDÝ JINÝ A OSTATNÍ TU VYDRŽÍ TŘEBA I ROK,TAK PROSÍM "NEMAZAT" DĚKUJI :twisted: Váš DJ Dato=ACID (Chymezz,Zopei) :-D



Naposledy upraveno: 4.3.2009 22.17

# 4.3.2009 22.12
 

Stránky: 1 2

Chymezz
uživatel
Obrázek
SZ
Neo Cortés: LOL..Tak jestli ty pojedeš,tak to bude móc...Hlavně si neber tu tvou hučku,neo tě tam někdo dokope :D:Dlol Jinak do auta už se asi nevejdeš,ale pojedem bussem,když nás jede tolik

Pixee: Na 100% tě vezmem autem,ale když Corty e tam nevejde a tak pojedem všichni bussem !! z5 pro nás přijede máma a Corty si zjistí buss z Doks do Prahy !! lol
# 5.3.2009 18.29
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web

Chymezz:Neo Cortés: LOL..Tak jestli ty pojedeš,tak to bude móc...Hlavně si neber tu tvou hučku,neo tě tam někdo dokope :D:Dlol Jinak do auta už se asi nevejdeš,ale pojedem bussem,když nás jede tolik

Pixee: Na 100% tě vezmem autem,ale když Corty e tam nevejde a tak pojedem všichni bussem !! z5 pro nás přijede máma a Corty si zjistí buss z Doks do Prahy !! lol


Nacpěte jednoho do kufru né?xD
# 5.3.2009 18.34
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

tomas.oxi:

Chymezz:Neo Cortés: LOL..Tak jestli ty pojedeš,tak to bude móc...Hlavně si neber tu tvou hučku,neo tě tam někdo dokope :D:Dlol Jinak do auta už se asi nevejdeš,ale pojedem bussem,když nás jede tolik

Pixee: Na 100% tě vezmem autem,ale když Corty e tam nevejde a tak pojedem všichni bussem !! z5 pro nás přijede máma a Corty si zjistí buss z Doks do Prahy !! lol


Nacpěte jednoho do kufru né?xD


Cortyho tam dejte aspon se udusí lolxD
# 5.3.2009 18.59
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Nevím proč vybíráte zrovna pátek 13:-D, ale přeju štěstí a co nejmíň kocoviny;-)
# 5.3.2009 19.03
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Chymezz
uživatel
Obrázek
SZ
!! AKCE SE KONÁ,ALE VÁS TAM STEJNĚ NECHCEME..MY SMAŽKY Z FODALO,SI VYSTAČÍME SAMI !!
# 9.3.2009 19.46
 
Angelie
uživatel
Obrázek
Ve hře: Loli
SZ Mail ICQ Skype Web
XD vy ste praštěný XD
# 9.3.2009 19.49
Kdo mě nakaká toho nakopu! :evil: a já kopat umím!
Reiser
uživatel
SZ
Jedu ,kdyz me matka pusti ;)
# 9.3.2009 20.59
 
Neo Cortés
uživatel
Ve hře: Neo_Cortex
SZ Mail ICQ Skype
Hej ale Zopei v kolik a kde mám bejt ? A nevim jak se mám dostat z5 xDD
# 9.3.2009 21.12
 
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ

Neo Cortés: A nevim jak se mám dostat z5 xDD


Pěšky lol
# 9.3.2009 21.41
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Neo Cortés
uživatel
Ve hře: Neo_Cortex
SZ Mail ICQ Skype
Sis ucák asi ne ? A ještě kdybych šel sám skouřenej áá taký schýzy .. xD
# 10.3.2009 7.18
 
Chymezz
uživatel
Obrázek
SZ
Já,Haluch,Pixee,Cortes prostě my all jedeme autem tam i z5 :-D Cortex..Přijeď v pátek do bolky v sobotu nebo v nedely ti zjistime buss a budes spat treba u me nebo u halucha ;)
# 10.3.2009 19.31
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » AKCE "DOKSY" 13.3 (Pátek ;)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.