Chmatákov online


Fórum – Skiny na neleg. neofiku – Hatake kakashi

Fórum » Archiv » Skiny na neleg. neofiku - Hatake kakashi [zamknuto]

Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Nevěděl jsem, jestli to dát do sekce "Stížnosti" nebo "Diskuze o Chmatákově". Dávám to sem ( popřípadně módy prosím o vyhodnocení umístění ).

Začnu takhle. Hráč Plenka ( Lucker - hatake kakashi - Andy - pk_nations113 ) má nelegálně neoficiální server, na němž dává vektorové skiny na přání.
Odkaz: img8.imageshack.us/img8/9264/960011400.png

Podávám stížnost na:
1) Nelegální server - což mě štve, už jen proto, že oni ho mají zadarmo a my jsme si ho platili
2) Používání Vektorových skinů na přání určenému účtu "Kozlíček" - řešilo se to i u nás, ať se to řeší i tam..
# 8.3.2009 22.47
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
1)On má nelegální server :-O:-O
2)Jestli to je pravda hodně sem se vněm mýlil..
# 8.3.2009 22.55
 
Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
1) Ano mají..
2) To se stává, už i na náš si stěžoval, tak at si to taky vychtnají..
# 8.3.2009 22.56
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
hatake kakashi
uživatel
SZ
1. Legální je, mám výjimku
2. Kozlíček psal, že tento skin není ničí. Napiš mi čí je, a já ho smažu + zabanuji IP.

Jinak já lucker nejsem ;).
# 8.3.2009 23.32
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Nějaká veliká výjmka když server nějaký ty Kč stojí..
# 8.3.2009 23.33
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Já jsem se dohodnul s gizmem, protože ten mi zezačátku server prodat chtěl. Po chvíli se z něj vyklubalo že nelegálních neofiků našel asi 20, tak se naštval a řekl že už žádný neprodá. A pokud chci, že si můžu spustit server který se dá lehce stáhnout. Mám výjimku. Jestli chcete screen z majlu tak to si věříte.. Nechce se mi ;).

Novinky: V novinkách není uveden tento skin jako VIP. Gizmo mi psal, že musí do novinek dávat všechny VIP, z toho jsem usoudil že není VIP.

Nelegální server: Acere tobě přímo jsem psal, že budu mít server legální.. Takže co to tu na mě sakra zkoušíš?! BB ..

Trochu stěr co? To jsi nečekal co? Lamáku ;). Na mě nemáš.

2.Nelegální server: V životě bych gizma nepodvedl.. Myslíš si, že jsem na tom tak špatně jako ty? Okradeš někoho o pětikilo a potom ho z postu Gm vyhodíš.. Tohle jsem zase nečekal od tebe. Socko 3-(
# 8.3.2009 23.35
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
volik :)
zablokován
Obrázek
Ve hře: řemda1,volakus
SZ Mail Skype
Acer:jn je to hatakeho server jsem tam gm a sám to vim protiže hatake bi nidky gizma nepodvedl je to náš server a ty s enemáš hrabat dotoho nwm si ais debil ale nwm proč bi to hatake tera neudělal dřív to ti asi v tom mzoku nedošlo co a co ty tu meleš za ***** kdyš ty sis odněj sprostě vzal 500kč a pak si ho vikopl gizmo má tet v novinkách že jse prodávali gm práva nejsi to náhodou ty co hm trochu stěr co tak se nestarej o náš server ty noobiku a kozzel bude mít hned ban ip za podvádení a eště ti dává informace vyste oba moc tobje bych hned ten server vzal vibiirat si 500kč to si fakt moc 3-( demete fakt že jj aj chleba na něj to nekecneš ten to má ale udělaný jako mi tak co tu děláš :-P se příště uklidni debílku !
# 9.3.2009 0.09
no lol miluju dementy xDD xD
D.O.C
uživatel
Obrázek
SZ
jo a aby si da nepiskoval acer ja tam mam legalne svuj vektorovy skin lol uceet qip i na ofiku xD
# 9.3.2009 3.33
Tak jsem Vás zase navštívil po takové době.
Chleba_CZ
uživatel
SZ
8 neofik?:-O3-(:-D
# 9.3.2009 6.05
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
toto je fakt v piči... teraz tu ma už každý hráč svoj nelegalný server to je ako vip len je to zadarmo :O ...
# 9.3.2009 7.04
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
To se s prichodem neceho snad zmenii :)
# 9.3.2009 7.09
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Gizmo
autor hry
SZ
S dalšími nelegálnimi servery nic dělat nebudu - jde tam bugovat takovým způsobem, že tam nemá cenu hrát a každý hráč může vydírat GM.
Acer, jasně jsem psal, že jakýkoliv topic o neoficu zde nebudu tolerovat.
Navíc je snad jasné, že se skinem v klientovi, kterého si rozšířilo X desítek lidí, asi nic udělat nejde. Skin je tvůj, takže si to řeš sám - ale to už jsem taky na fórum psal..
# 9.3.2009 7.47
 

Fórum » Archiv » Skiny na neleg. neofiku - Hatake kakashi [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.