Chmatákov online


Fórum – Nakupovani – penize fuč, ale věc neni! *

Fórum » Archiv » Nakupovani - penize fuč, ale věc neni! * [zamknuto]

Pepis
uživatel
SZ ICQ
Nyní když je nový spůsob nakupovani, tak se stava že když si kupujete napřiklad léky a naklikate si že jich chcete 13, ale volných poliček v inventu mate 10, tak si koupite 10 lekaren ale peníze se odečtou za 13! To same pokud mate plný inventař a kliknete že chcete něco koupit, vec si nekoupite protože mate plno ale penize se odečtou! Nevim jestli to je umyslně nebo je to bug!
Ale dle mého minění je to chyba ktera mě připravila o hodně peněz - ja vím mužu si za to sam lol
# 22.2.2009 15.44
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ano, stejně jako dříve šlo nakupovat, když máte plný inv. Opravovat to nebudu, zbytečná práce - prostě se koukni,kolik máš místa :p
# 22.2.2009 15.48
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
A proč si proboha dáváš kupovat 13 lékáren, když inv má jen 12 políček a ještě k tomu jich máš volných jen 10 ??? 3-(
# 22.2.2009 15.52
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Pepis
uživatel
SZ ICQ
ouu asi si začnu davat pozor
Nejspiš proto protože mě nebavi počitat
# 22.2.2009 15.53
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jo to se mi stavalo s chlupama kdyz sem kupovalo na mistiku..dobry by bylo kdyby byl plnej a nekdo by stale kupoval tak by to padalo na zem :D
# 22.2.2009 15.57
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
Nj treba vedieť počítať aspoň do 10
# 22.2.2009 17.15
Obrázek
Chymezz
uživatel
Obrázek
SZ
Ne asi..Měl si full inv a třeba sis toho nevšiml ;) Mě už se to taky hodněkrát stalo :D:D
# 22.2.2009 17.19
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Mě se to třeba nestalo nikdy, těch políček zas není tolik aby jsi se nemohl podívat. Zdá se mi to jako samozřejmost 8-) :D.
# 22.2.2009 17.23
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Gizmo
autor hry
SZ
Ok, tak jsem to tam přidělal, aby byla hra "blbuvzdorná" :) Pokud nemáte místo, věc vypadne na zem.
# 22.2.2009 17.52
 

Fórum » Archiv » Nakupovani - penize fuč, ale věc neni! * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.