Chmatákov online


Fórum – Flash hra

Fórum » Archiv » Flash hra [zamknuto]

ČertHnědý
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype
Ahoj,chcu se zeptat kdybych udělal flash minihru chmatakova dali byste ji na web?a druha otazka ale do hry co kdyby bylo v menu v přihašování číslo počtu hráču kolik jich je online např. 25/89
# 14.2.2009 11.57
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
omfg ty si mamlas..nikoho ty tvy hry a kraviny nezajimaj..az udelas neco na urovni tak se priplaz..jenze ti nic neudelas protoze vsechno ma hnusnou grafiku a odflaknes to..tvuj boj n/c
# 15.2.2009 17.13
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
A víš čím to asi je ? No tím že já nejsem grafik, navíc teť si urazil třeba Amitzecha protoýe grafiku do hry dělal on. Nevým jak by sis představoval pořádnou hru, ale pokud myslíš třeba Gta např 5 tak to nikdy neudělám protože naprogramovat takovou hru není nic lehkého. Já se snažím a doufám že se pořád zlepšuji a že jednou mý hry oceníš i ty lol
# 15.2.2009 17.16
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Eh..hra která není lehká není dobrá....
# 15.2.2009 17.32
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
ČertHnědý
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype
tomas.oxi : kdyť ty neumíš ani gml tak buď sticha a navíc ve hře nejde o grafiku ale o scénář a hratelnost což hra od milanmichal zplnuje
# 15.2.2009 17.44
Obrázek
Obrázek
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
Zplňuje?.. Ty jeho extra uber klikačky yea.. nj, přidej se k Activison..
# 15.2.2009 17.45
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
gml?ehh takovou kravinu baych ani umet nechtel..proste s flashme to daleko nedotahnes..nema to budoucnost..nedelj si iluze a nic si nenalhavej..
# 15.2.2009 17.48
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Flash nemá budoucnost ? Myslím že před pár měsíci si tvrdil přesnej opak, a byl si to ty kdo mi ho doporučil !! Navíc gml není kravina, záleží na úhlu pohledu, já jsem se na něm naučil třeba podmínky proměnné atd... dost mě to dalo a navíc je spousta dobrých a to i českých rýmů který gml využívá. Napřiklad www.fiolasoft.cz . Jo a tady nejde o to jestli to má nebo nemá budoucnost, tady de o to jestli ěm to bavý nebo ne. Já nechci být programátorem a vydělávát si pomocí programace, ale baví mě to a tak se tomu věnuji. Tím ale nechci říci že bych nějakou nabídku, kterou bych si mohl přividělat nepříjmul. PhyxEEek: Floaders 1,2,3 to nejsou klikačky.
# 15.2.2009 17.56
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
omg hru neudelas bez grafiky..a pokud do toho nevrazis prachy zadnyho grafika mit nebudes..alespon dobryho..demence z kredence
# 15.2.2009 18.03
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Že by si bez grafiky neudělal hru ? Sprity můžeš vykreslovat aji scriptem a obejdeš se bez grafika !! A je spousta grafiků který ti zdarma grafickou službu poskytnou, ale je pravda že se to nedá srovnávat s těmy placenými, ale já se zatím učím... Jinak tu máš to téma jak si mi to doporučoval a ještě si psal "to my věř" a já ti věřil lol
http://forum.chmatakov.cz/tema/3636-editory-her
# 15.2.2009 18.07
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
to vis asi sem chtel zaspamovat...jinak rekl mi to ucitel :)
# 15.2.2009 18.20
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
J tak mu za mě poděkuj...
# 15.2.2009 18.24
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
j zrovna ted na vytvarce delame flash hru s nim..kazdej nakresli prostredi a bude s emezi nima klikat...hledat veci..inventar.. :) je to typek
# 15.2.2009 18.53
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
certhnedej:aspon ze to prisnas ze sem king :)
# 15.2.2009 19.32
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
ČertHnědý
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype
preju ti to borče
# 15.2.2009 20.31
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Flash hra [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.