Chmatákov online


Fórum – Obrana *

Fórum » Archiv » Obrana * [zamknuto]

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Jdu na oběd, ven :) přídu asi za 2-3 hodinky domu jdu do města a "obrana" a sem death :-| neměla by obrana působit 20min. ? :-|
# 10.7.2008 2.44
 

Stránky: 1 2

Irithus
uživatel
SZ Jabber
Micro-ice: V soucasny dobe se da zabijet maximalne tak chobot, az budou dungy, budou se chodit dungy, ted je PvP.
# 10.7.2008 19.05
Obrázek
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web

Irithus:Micro-ice: V soucasny dobe se da zabijet maximalne tak chobot, az budou dungy, budou se chodit dungy, ted je PvP.


Četl si celí můj příspěvek?imho asi ne Mě nevadí PvP nebo KvK ale dementi kteří killujou na potkání 3-(
# 10.7.2008 19.17
Irithus
uživatel
SZ Jabber
To je proste svinarna no, tomu se zabranit neda. "slusnej" killer nebude zabijet neozbrojeny hrace, natoz hrace s 25 HP...
# 10.7.2008 19.22
Obrázek
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Ty jeden galaktickej fotbalisto, myslíš, že ty čůráčci se kterejma máš CW, že ti pak nedaj obranu? Ať už zabíjíš jakymkoliv stylem, ta obrana tam VŽDYCKY je a proto by opravdu neměla být "navždy"... Vždyť to si pak nemůžeš dát ani duel!
# 10.7.2008 21.36
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
PvP bys dát mohl pač se obrana vyruší, ale guild war by opravdu nešla..3-(
# 10.7.2008 21.53
 
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Nevim jestli je to spravený ale dřív když si šel duel, tak pak ten tvůj soupeř do někoho střelil nebo co, já už nevim-nepamatuju se, ale i přes to že do tebe šel třeba první, ti pak dal obranu...:-|
# 10.7.2008 22.06
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
Lol přesně mě to kolikrát udělali taky killnul sem např: ve 9:00 ráno a přišel sem asi tak o 2-*3 hodky dele a Bum obrana a byl sem Dead
# 11.7.2008 0.03
:evil:NESTOR:twisted:
chmatacxek
uživatel
Obrázek
Ve hře: icarax bank 2
SZ ICQ
mě se zas stalo že někdo kiloval na rubu z plnyho HP mi ubral na 20 HP tak sem se mu chtěl pomstit tak sem řek at de za mnou že mu něco dam višel ven řekl sem obrana a nic se nestalo :evil:
# 11.2.2009 11.20
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Ta obrana se tu taky řeší pořád. Ale je fakt, že by se měla opravit a udělat pořádně. Určitě by podle mě neměla platit pořád.

Co myslíš Gizi, najdeš si na to někdy čas? lol:-[;-)
# 11.2.2009 13.19
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
hatake kakashi
uživatel
SZ

čiro161:Ta obrana se tu taky řeší pořád. Ale je fakt, že by se měla opravit a udělat pořádně. Určitě by podle mě neměla platit pořád.

Co myslíš Gizi, najdeš si na to někdy čas? lol:-[;-)


S gizmem jsem to projednával už několikrát. Byl jsem dokonce schopen mu za to poslat nějaké peníze i když já "killer" už nejsem je to dobrá věc. Jenže Gizmo říkal že tato obrana by trvala víc jak týden opravit (než by našel v čem je chyba) a proto se rozhodl že tento limit zruší.
# 11.2.2009 13.34
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Obrana * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.