Chmatákov online


Fórum – chtas

Fórum » Archiv » chtas [zamknuto]

simona horáková
uživatel
Obrázek
Ve hře: Elaurien
SZ
jak je mozný ze kdys sem byl na louce kde se ochocuje tak jeden kluk si vymyslel ze mu kradu já nic nemám a chts me zabili nemůze existovat ze by se mohli dívat do inventáře a ověřit to ja mu fakt nic neukrad on si to vymyslel udelal to schválne a polozil to schválne vedle me aby to tak vipadalo



NEMUZETE S TÍM NECO UDELAT DÍKY:-(
# 30.1.2009 14.56
悪魔です。
  • chcete s tím neco udelat
  • urcite3 hlasy, 27 %27 %
  • nevim me se to nestalo0 hlasů, 0 %0 %
  • ne je to správný ze kilí8 hlasů, 73 %73 %
  • Celkem 11 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
...a vítejte u pokračování seriálu "CHTS ti necheme"...dnešní hostem je paní Horáková se svým dojemným příběhem. Jistě je to jen zlomek zla oproti všemu dobru co CHTS ve hře udělala ale asi to není úplně dokonalé...
# 30.1.2009 15.00
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
simona horáková
uživatel
Obrázek
Ve hře: Elaurien
SZ
díky za podporu ;-)
# 30.1.2009 15.01
悪魔です。
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Dnes jsem zabil jednoho zloděje... Myslím že měl nick Lopuch.

A proč? Neviděl jsem že krade, tak jsem si počkal a viděl že opravdu krade. Upozornil jsem ho ať si dá odstup od chobota kterého si chce někdo ochočit... Neposlechl, tak jsem mu dal ránu kulasem. Zpakoval se a za chvíli se zase pokoušel krást opět jsem ho varoval, on neposlechl, takže další rána a po třetí jsem mu to netoleroval a zabil jsem ho. Je smůla že ještě nový CHTSáci nemají příkazy... Jinak by se aspoň proběhl od NP.



Naposledy upraveno: 30.1.2009 15.03

# 30.1.2009 15.03
Áj níd mór drags! :idea:
G@nN[G]ster
uživatel
Obrázek
Ve hře: G@nN[G]ster
SZ ICQ
jsme PRO ale i PROTI :D

PRO - to už sem psal
PROTI - protože kdyby měl někdo u sebe třeba white kulas a newbik by na něj řekl že kradl tak by ho ztratil tak sme pro aby jenom CHTS mohla vidět do INV
# 30.1.2009 15.03
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
je to komplikovaný ať je to jak chce tak se špatně dokazuje jak to je takže by mohlo být nespravedlivý tě odškodnit ale neodškodnit taky. nevím co bych s tím jako někdo kdo může ovlivnit výsledek dělal. Možná jen aby si dávala CHTS příště pozor. Už vidím jak se tu zjeví skupinka policajtu co se rozeřvou že nebudou prostě kontrolovat jestli je nařknutí oprávněný nebo ne...
# 30.1.2009 15.05
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
borec33
uživatel
Ve hře: borec33
SZ Mail ICQ
sem pro me treba zabil john1 na kyjovjak1 uplne bezduvodne a pak mi dal NP:twisted::evil:
# 31.1.2009 22.27
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
úplně bezdůvodně, jen kvůli tomu že jsi za ním lezl aby tě vyndal z NP :-O hned ho jdu vyhodit.
# 31.1.2009 22.28
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
LoLeC jeden kluk? To byl asi roumi že? Vůbec jsi 3 minuty co jsem chtěl ochočit hnědýho chobota nechodil za mnou jak debil a pokoušel ses krást.. 3-( Jak jsem řekl.. Takové lidi bych banoval
# 31.1.2009 22.53
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

borec33:sem pro me treba zabil john1 na kyjovjak1 uplne bezduvodne a pak mi dal NP:twisted::evil:



Víte co vi debílci, nestěžujte si.
Johna si vůbec neber do huby decko, když už by se měl vybírat nejdůvěryhodnějiší člen, bude to John, protože je ne že je jeden z nejstarších hráču, ale má zasebou docela dobrou historii..
Pořád dokola.. Do háje mi nejsme všemocní.Prostě snažíme mýt samý +, ale jak vidíš je tam i - To tak prostě bude.. Pořád si jen stěžujete, že někdo krade, a když se to chce vyřešit, stěžujete si na řešení, prostě máte smůlu..

Edt: anketku sis mohl odpustim hňupe..

imho-> lock !
# 31.1.2009 23.42
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
( -*n.A.p.P*-)
uživatel
SZ ICQ
Já s CH.T.S. nikdy problem neměl.Mě se líbí ten šistém co maj,když někdo krade,NP bo kill.Takhle to ma bejt
(nemá se tohle náhodou řešit na CH.T.S. foru)?xD
# 1.2.2009 14.18

Fórum » Archiv » chtas [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.