Chmatákov online


Fórum – Zablokovany ucet–bezduvodne

Fórum » Archiv » Zablokovany ucet-bezduvodne [zamknuto]

Helford
uživatel
SZ Mail
Ahoj. Tento problem tu jiz byl o par radku napsan,nicmene odpoved jsme v nem nenasel :(
Jak se ted prechazelo na novou verzi,byl jsem logly ve hre a mimo PC (zadny autoklik,absolutne necinny). Pak sjem prisel a nalez podrobnosti o nove verzi,stahl a objevile s ehlaska,ze bud ucet pouziva nekdo jiny nebo ze mam docasne zablokovany ucet. Chtel byhc vas tedy pozadat o odblokovani,pripadne o sdeleni mi doby,za jakou by se to odblokovalo. (pred nekolika dnama jsem zadal zadost o odblokovani uctu,zatim bez odezvy)
Ucet: Helford
Dekuji za blizsi info.
# 7.10.2008 22.47
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Zustal jsi vyset na serveru mam pocit kdyz nekdo ze spravcu ci autoru psal "Odlognete ci podobne" a pro odblokovani byl soupec v pravo na uvodni strance chmatu ale ten pry nefunguje takze nevim...;-)
# 7.10.2008 23.06
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
helford: a co takhle napsat nekteremu z moderatoru, aby predchazejici topic odemkl a tys tam mohl napsat podobny /ne-li stejny/ problem s jinym uctem /predtim to byl ucet Lord Drinian a ted Helford/?

forum.chmatakov.cz/tema/6731-odblokovani-uctu

za tento topic dostavas 25%... naucte se pouzivat hlavu a PM :-)

# 8.10.2008 13.30
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
mě se to včera taky stalo ale pak jsem si to stahl znovu a nalogl a bylo to OK ;-)
# 8.10.2008 13.34
 
Helford
uživatel
SZ Mail
chiquitka: Omlouvam se,ze nesplnuji tvou predstavu o dokonalem foru,ale jeste jsem se nesetkal s timto system. Obvykle se temata nezamykaji,pokud se tomu tak stane,tak z duvodu,aby tam uz lidi nepsali (hadka,blbe tema...). A rozhodne je snazsi a pohodlnejsi otevrit nove tema nez zadat o odblokovani...
Navic kdyz se uz obetuje sama pani moderatorka,cekal ybch,ze mi pomuze problem vyresitlollol
Jo,rovnez nechapu proc se zamykaji nevyresene topicy.
PROBLEM SAMOVOLNE VYRESEN
# 8.10.2008 16.10
 
Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
tak bez duvodu ty ho asi nezablokovalixD
# 8.10.2008 18.59
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
helford: nemam zadnou predstavu o dokonalem foru a pokud bych mela, nesplnoval by ji tu temer nikdo :-) nehlede na to, ze nikdo a nic neni dokonale :-)

a co mam pomoct vyresit? odblokovani/zablokovani uctu delaji spravci a ne ja :-)

temata se zamikaji z nekolika duvodu
1) tematu se jiz nikdo nevenuje
2) problem vyresen
3) zbytecny topic, ktery nekde na foru je a tudiz se ma psat do nej a nezakladat novy

uvedomte si, ze se snazime dosahnout situace, kdy nebudete neustale zakladat o stale stejnych vecech ale budete se pridruzovat k ostatnim :-)



Naposledy upraveno: 8.10.2008 19.28

# 8.10.2008 19.03
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Chiq: To stim masterem (ICQ) bylo dobrý ;-):D


chiquitka: diky :-[ ;-)
# 8.10.2008 19.06
 
Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
tak bez duvodu ti ho asi nezablokovali sak rozmyslaj ne
# 8.10.2008 19.32
Obrázek
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
chiquitka: V těhdle případech je lepší, když založí téma nové. Už jen kvůli přehlednosti - jestliže správce vyřeší problém v jednom topicu, nemá důvod se k němu už dál vracet a kontrolovat jestli si náhodou někdo nevzpomene, že má problém podobný. Jelikož se nejedná o diskusní sekci, nevidím v tom problém.
# 8.10.2008 19.47
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
poklekavam na kolena a kaji se :-)

aby bylo spravedlnosti ucineno zadost, snizuju Helfordovi warning o zminenych 25%
# 8.10.2008 19.51
 
Robrto
uživatel
SZ Mail
me zablokovaly take ucet kdyz sem logl tak ve spravach se mi zobrazilo za 5 sekund odlognete ja sem dizlektik tak nez sem to prcet tak mi to spadlo :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
# 8.11.2008 19.53
 
cayno
uživatel
Obrázek
SZ
Prosim odblokovaly byste mi me 2 ucty ? Ja jsem hral a napsalo mi to odlognete a ja myslel ze je tam zase najake vul kterej to pise tak jsem ho hledal a kdyz jsem ho nenasel tak jsem se chtel odlognou ale nestih jsem tak krizek a potom mne to vyhodilo od ty doby mam zablokovany ucty . jmenuji se Paulies a hurvinek mlady . Diky
# 31.1.2009 10.57
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Funguje to už?
# 31.1.2009 14.18
 

Fórum » Archiv » Zablokovany ucet-bezduvodne [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.