Chmatákov online


Fórum – Ceník

Fórum » Archiv » Ceník [zamknuto]

Pelut
uživatel
Ve hře: Pelutman
SZ Mail
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je nějaký ceník, kde je napsáno co si můžu v CH pořídit za skutečné peníze... Například skin,VIP, vylepšení, atd...

Pokud to již zde je, tak se omlouvám. Nejsem tu tak dlouho, abych měl o všem přehled.
# 22.1.2009 21.09
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
VIP od 300 do kolikati chceš. (musí být místo)
Skin to se musíš domluvit s grafikem.
A VIP předměty sám nevím. Ale je to asi také domluva, ale s Gizmem.
# 22.1.2009 21.10
Áj níd mór drags! :idea:
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Žádný ceník neexistuje,protože VIP a podobně se nekupuje. Je to odměna či poděkování za dobrovolný finanční příspěvek Gizmovi za to, co pro nás dělá (provoz serveru,opravy chyb a tak...).

Mimochodem - co myslíš tím vylepšením???
# 22.1.2009 21.12
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
hatake kakashi
uživatel
SZ
Konečně inteligentně položený topic a abych odpověděl: Bohužel sepsané to není a jak tu někdo pořád spamuje nekupuješ si nic pouze přispíváš na server a jako poděkování dostaneš skin/vip/ostrov atd.. (mezi námi já taky používám slovo koupit xD:-O)

No toto sewere? ... škoda že jsem to nenapsal dřív než ty xD
# 22.1.2009 21.13
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Pelut
uživatel
Ve hře: Pelutman
SZ Mail
Ok děkuji za odpovědi.

Tím vylepšením jsem myslel Dovednosti!
# 22.1.2009 21.16
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Dovednosti kupovat nejdou :'(xD
# 22.1.2009 21.17
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Ještě toho trochu ... VIP dovednosti :-D.
Co takhle si "koupit" za 10 000,- GM práva ?
Bóóóže....3-(
Vy se divíte, že to není sepsaný? Ano, je pravda, že kdo má VIP přispel většinou 300 Kč , ale vzhledem k tomu,že je to příspěvek a ne koupě,tak ti nikdo nemůže udělat žádný ceník. Třeba ti Gizmo dá VIP i když pošleš jen 200,- a nebo ti ho naopak nedá ani kdybys mu nabízel 500,-

Až budou nějaká VIP volná, Gizmo to napíše do novinek na webu,tak se s ním potom domluv mailem.

Trochu OT : Někdo mi kdysi řekl, ať tolik nedávám najevo,že chci být mod. Řekl jsem mu,že tohle je můj styl vyjadřování,myšlení a že nesnášim demenci. Já bych mod. být nemohl. Docela vás mody obdivuju. Takováhle debilní témata se tu objevují několikrát denně. Já bych na to neměl nervy !
# 22.1.2009 21.26
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Ano, je pravda, že kdo má VIP přispel většinou 300 Kč , ale vzhledem k tomu,že je to příspěvek a ne koupě,tak ti nikdo nemůže udělat žádný ceník. Třeba ti Gizmo dá VIP i když pošleš jen 200,- a nebo ti ho naopak nedá ani kdybys mu nabízel 500,-


výstižné ;) ..

jedině snad VIP se "nekupuje" ..
jinak ostatní věci samozřejmě ano
# 22.1.2009 21.29
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Pelut
uživatel
Ve hře: Pelutman
SZ Mail
Paráda, odpověd jsem dostal a pochopil. Poděkoval jsem a stejně sem píšete dál. Takže si už nemáme co vyčítat :)
# 22.1.2009 21.35
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Sewere náhodou toto je konečně jeden z mála topiců napsaný pořádně srozumitelně ;)

K tomu modovi: Já bych ho bral jedině kdybych měl možnost banovat.. To by bylo tak 10 - 15 banů denně ;)
(Ale samozřejmě s mojí debilní minulostí se nikam výš než je chmazka nedostanu)
# 22.1.2009 21.36
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
vyřešeno, lock
# 23.1.2009 12.17
 

Fórum » Archiv » Ceník [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.