Chmatákov online


Fórum – reklamy

Fórum » Archiv » reklamy [zamknuto]

doktor kor
uživatel
SZ
reklamy, myslíte že za tímto slovem je jenom to co tě otravuje když hraješ ale v chmatu to muže být opak, přesně, opak. když na webu či hře bude pár reklam gizmovi to pěkně zacvaká server. ten se pak muže rozšířit z 90 na 150 lidí a pak si zahrajou všichni a další a gizmo založí třeba server v Němec. další server a tam zase reklamy a to by zacvakalo a tak dál a pak gizmo něco nahrabe z toho že kdo bude mít VIP tak by je tam
no není to krása:-D
# 20.1.2009 20.00
mluvil jménem Sseliona
  • je to dobrý nápad?
  • supr5 hlasů, 45 %45 %
  • dobrý0 hlasů, 0 %0 %
  • nevim1 hlas, 9 %9 %
  • není to kničem0 hlasů, 0 %0 %
  • blázne5 hlasů, 45 %45 %
  • Celkem 11 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Blázne.. 3-(
najdi sponzora :D
# 20.1.2009 20.14
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
doktor kor
uživatel
SZ
na co sponzora seženeš reklamu hodíš ji na web a hotovo
(jedna MALÁ reklama tu na webu je kdo ji najde)
# 20.1.2009 20.16
mluvil jménem Sseliona
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Reklama na webu je respektiv 2 v pravo, kdyz na ni kliknes naskakujou penize. Takze klik.
# 20.1.2009 20.17
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



doktor kor
uživatel
SZ
no a ve hře kdo na to klikne v čas dostane 500 chk
# 20.1.2009 20.26
mluvil jménem Sseliona
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
na "reklamu" ve hře se už myslelo, návrhy už padly a do budoucna se s nima eventuelně počítá.. ale nic není tak jednoduché jak si myslíte

a říct jednoduše, že se dá někam reklama, zacvaká to server, pak může založit server v německu? nezbláznil ses?
# 20.1.2009 20.34
 
doktor kor
uživatel
SZ
no chci říct že gizmo by to mohl rozjet jako třeba gameforge to má spousty her všude
# 20.1.2009 20.37
mluvil jménem Sseliona
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
chmatákov není jako spusta her, chmatákov je prostě chmatákov a když nevíš, jak to funguje tak těžko můžeš něco navrhovat
# 20.1.2009 20.50
 
doktor kor
uživatel
SZ
abych ti popsal možnou ideální budoucnost chmatákova. bude to hra která bude mít servery až v angliji a kdyby to bylo spousta her tak gizmo má pod palcem ještě další RPG nezávislí na sobě
ok;-)
# 20.1.2009 21.00
mluvil jménem Sseliona
hatake kakashi
uživatel
SZ
Myslím že dýdžejka :twisted:xD reklamy na web hodí ale až s novým systémem (RSkem) a novým designem ;)
# 20.1.2009 21.06
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
doktor kor: haha, tak o tom si můžete nechat jen zdát.. a ostatně tohle svědčí jedině o tom, že absolutně netušíš o čem mluvíš
# 20.1.2009 21.17
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
No chiq .. Že to řešíš.. Je mu tak 11 a myslí si že všechno o hře ví.. Ví tak možná co je to MB xD.. Až mu bude tak 20 možná to pochopí.. :-O
# 20.1.2009 22.15
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Nnss...
Zamítlo se.3-(
# 21.1.2009 10.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Fórum » Archiv » reklamy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.