Chmatákov online


Fórum – Náměstí / Tržiště

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Náměstí / Tržiště

ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
U Chmatákovníku nebo někde u pódia by se mohla udělat "No Wapeons" zóna ,která by byla ohraničena jinou texturou trávy nebo něčím takovým.Bylo by to náměstí které by působilo jako tržiště.Když teď jsou tak rozvětvená povolání ,mohli by na tom náměstí hráči prodávat věci.Mystici s upíry - lektvary,řemeslníci své výrobky, bojovníci ukořistěný lup atd.Systém prodeje by byl takovýto: Hráč vejde do zóny ... s tím by se někde udělalo tlačítko " prodej '' .V té zóně klikne na to tlačítko, objeví se nějaké nové okno kam navolí ty předměty z inventáře které chce prodávat a za jakou cenu.Prodávajícímu hráči by třeba zfialověl nápis označující jeho jméno jako na znamení že něco prodává (dalo by se to udělat i jinak).Takto aspoň hráči nemusí vnucovat své věci kdekomu... jednoduše zajdou na tržiště a tam buď budou prodávat nebo si kliknou na jiného hráče otevře se jim nové okno se seznamem věcí které prodává ten druhý hráč ,vyberou příslušnou věc pak nějaké tlačítko " koupit " a je to.Mohla by to být i možnost legálního AFK vydělávání ,prostě jak odejde od PC sedne na náměstí s věcma a buď je někdo koupí nebo ne.Na tom náměstí by se samozřejmě nemohlo zabíjet... Je to lepší než někde makrovat s Gmousem :-|
# 27.11.2007 19.51
Obrázek

## under development ##

Stránky: 1 2

koz€Ł
zablokován
Obrázek
Ve hře: iglu(chmazka)
SZ Mail ICQ
jj doood
# 28.11.2007 17.57
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
ZuBR: Pridaj si si warning:-)
A nesúhlsím s tým pretože by hráč bol AFK
# 28.11.2007 18.06
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
Poslouchej, ty dylino, hodis si veci do aukce a budes tam u toho kempovat jak lampa a nic nedelat?? Vzdyt to je principialne uplne v poradku, ze muzes jit AFK.
# 29.11.2007 6.52
Hello! :-)
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
Souhlasím s tebou :-P
# 29.11.2007 14.00
Obrázek

## under development ##
pirate
uživatel
Obrázek
SZ
DOBRÝ NÁPAD
# 1.12.2007 10.18
Jsem normální a slušný chmaták,který by byl rád,kdyby se přijala co nejpřísnější opatření na killeri a jiné dementy a je pro zachování tělíček.

Vzkaz dementním hráčům:Jestli chcete pořád otravovat,tak si najděte nějakou jinou hru a neobtěžujte slušné lidi.:evil::evil:Nebo se polepšete.Kvůli vám už odešlo hodně dobrých hráčů jako bigdragon.:'(



Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web

ZuBR:Souhlasím s tebou :-P



Pokud mohu predpokladat, ze souhlasis se mnou...., tak děkuju. :D
# 1.12.2007 10.31
Hello! :-)
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Mně se to zdá jako dobrý nápad. Ale zřejmě by to hodně lagovalo pokud bude na tržišti hodně lidí a každej bude něco prodávat. Ale jinak fakt dobrý.
# 1.12.2007 12.58
 
Ernesto de quite
uživatel
Ve hře: zachranka
SZ ICQ
skveli:-D:-D:-D
# 1.12.2007 14.28
 
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

Esemege2:

ZuBR:Souhlasím s tebou :-P



Pokud mohu predpokladat, ze souhlasis se mnou...., tak děkuju. :D



JJ s tebou.. :-D
# 1.12.2007 18.17
Obrázek

## under development ##
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Wow to by bylo good,protože chodit po celém chmatu a otravovat lidi otázkjou typu prodám to a to už mě nebaví :D.
# 1.12.2007 19.45
Simulátory všech kategorií.

Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
good nápad, akorát místo toho afk by se mohly odpojit (server neni bohužel nafukovací) a aby jich tam nebylo tolik tak symbolický poplatek 10chk (aby tam nechodili s jednou rybou:-))
BTW: nezfalšoval si to hlasování? 21 hlasů a všechny 100%?:-)
# 1.12.2007 20.15
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Spajx: Seznam lidí, kteří hlasovali, sem posílat nebudu, ale zfalšované není :). Teď je tu 21 hlasů 100 % a 1 hlas 0 %.
# 1.12.2007 21.10
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
a můj 25%, pač nápad systémem řízeného tržiště se mi absolutně nezamlouva.

Tržnici ano, ale hezky stylem:

najmout do půlnoci stánek s pultem(výlohou), vystavit věci a prodávat a překřikovat ostatní trhovce...

čím větší stánek, tím dražší...


Né že lognu, naházm věci, naťukám ceny, odlognu... nalognu a mám prachy..


Super, to by mohl řemda jen vyrábět a vyrábět a vyrábět, prodávalo by se to vlastně samo, takže by ho od dalšího vyrábění nic nezdržovalo....

děkuji, nechci!
# 2.12.2007 0.46
Obrázek
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
1.) s logoutem by zbozi z nabidky vymizelo.... AFK se nerovna logout...
2.) dalsi vyroba by se musela minimalne prerusit, kdyz by chtel prodejce-remeslnik nahazet neco do nabidky nebo dalsi suroviny na vyrobu... + on se vlastne ani nesmi vzdalit od trziste, protoze, kdyz opusti tu barevne odlisenou zonu (tak jsem to pochopil - nekde to tu padlo) - tak opet zbozi z nabidky zmizi...

takze ten nazor/navrh se kterym nesouhlasis sis vlastne vytvoril sam...

my to chceme taky tim tvym "stylem" ;-)
# 2.12.2007 11.13
Hello! :-)
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
ovšem "můj styl" je ale o poznání jednodušší na realizaci :-)
# 2.12.2007 11.22
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Náměstí / Tržiště

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.