Chmatákov online


Fórum – chts a rekilli

Fórum » Archiv » chts a rekilli [zamknuto]

HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
CAW!
mno tak du remdou do 4., zacnou me rekillit 2 lamy (icewinde a upír)
nechtelo se mi hledat chts, tak jsem rekl ,,este 2x me zabijete a dostanete,, v klidu me rekillili dal tak lognu a jdu do nich, ice winde dostane a vypadne z nej medit a DC, upir dostava a zatasi dyku, pak se ice winde ozivi a rekne ,,rekill, BAN IP!,, a pak rekne ,,vrat za kristalaka nebo BANIP,, ja mu reknu tak jo a on da do shopu kristalaka, ja medit a DC a bezim za nim, on to zrusi ja ho zabiju a mam kristalaka, on se ozivi a rekne ,,rekill BAN IP,, ja mu reknu ,,neni lamo,, a on jde pro chts, nasel xmenta, ten mi rekne este jednou na tebe bude stiznost a NP, ja mu reknu ze nerekillim, a on odejde,pak fykis jde do me, dostane a ja si z nej vemu dyku, jde se ozivit a vytasi myslim broku ja ho jdu kill a on to zatasi, ja ho kill a on mel v modrem, pak sel naposled, vytasil u nejakeho hrace dyku a sekal ho, dosel xment a ja killnul fykise a vzal jsem si tu dyku a xment do mesije harpunou proto sse ptam
Mel k tomu pravo?
EDIT: jestli to co jsem delal je rekill, dejte NP uctu jirka97_lovec, jako jeden z mala jsem poctivy a omlouvam se za to ze je to tak dlouhe
# 16.1.2009 16.56

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

Stránky: 1 2

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
MAK: Jo,teď sem to zjistil...ani sem si to nemyslel že si budou takhle stěžovat,teď budu všechno screenovat.
# 16.1.2009 21.40
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

Sam #12:Sťažnosti, screeny a dôkazy smerovať na fórum CHTS. V hre treba podobné situácie prejednať s oboma stranami.




toť vše, lock
# 16.1.2009 21.49
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » chts a rekilli [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.