Chmatákov online


Fórum – nové skiny

Fórum » Archiv » nové skiny [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Prosím o to aby na mých učtech (arky, arkonydan) a učtech mé sestry (terania, pepr) nebyly skiny nahrazeny.
Důvod: ani m ani sestře se nové skiny (postavy) nelíbý a chtěly bysme si nechat staré.
Děkuji.
# 7.1.2009 14.08
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
/*Anti_nOOb*/ mafiosCZ
uživatel
Ve hře: MafiosCZ.MaFiOsO
SZ
Myslím že to nepůjde
# 7.1.2009 14.10
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
tak ja skončim mě je to fuk mě se ta nová grafika nelíbý podle mě je tak pro první třídu apod.
kámoši na to mají stejný názor.
# 7.1.2009 14.12
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
hatake kakashi
uživatel
SZ
děláš si srandu? A náhodou kvůli sobě nechceš naprogramovat novou hru? lol3-(3-(
# 7.1.2009 14.22
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
ok tak odíť nikto ťa tu nedží ani mne sa moc nepášia tie skiny a čo mne sa nepáčia lebo sa mi nehodia do hry ale keď bude celý CH tak tak to bude super
# 7.1.2009 14.30
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Dětem se tahle grafika nelíbí, starším ano. Takže se měj hezky.
# 7.1.2009 14.31
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ

Gizmo:Dětem se tahle grafika nelíbí, starším ano. Takže se měj hezky.


ja nejsom decko ale tie skiny sa mi momentálne nepáčia lebo sa mi nehodia k tej súčastnej grafike Ch ale inak sú pekne
# 7.1.2009 14.31
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
grabber: a ty pochop, že grafika se bude průběžně doplňovat.. je jasné, že to tam teď nesedí


mimochodem Gizi.. já myslela, že to spustíte celé.. tedy, až bude všechno hotové a ne takhle po kouskách...
# 7.1.2009 14.36
 
Gizmo
autor hry
SZ
chiq: grafika se musí otestovat, tohle není nová verze ani s ní nemá nic společného. Protože nové postavy jsou kreslené s alfa kanalém, díky kterému nejsou kostrbaté, je to hardwarově náročnější a je třeba to ozkoušet.
# 7.1.2009 14.38
 

Fórum » Archiv » nové skiny [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.