Chmatákov online


Fórum – Práva chmazky

Fórum » Archiv » Práva chmazky

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Otázka směřujcí spíše Gizmovi.

Chtěl bych se zeptat, proč nemůže dávat Sam (nynější správce) práva chmazky (systémovou zpravu, před kterou stojí (CHMAZKA):. Měďa i chmatmaster a mám pocit, že i Anaxi mohli dávat tyto práva. Myslím, že na Sama jako na GM je spolehnutí a proto mě zajímá proč zrovna on dávat práva nemuže.

Jinak taky bych chtěl připomenout:


http://forum.chmatakov.cz/tema/8372-chmazka-skiny-a-prava
# 29.12.2008 22.47
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Protože my všichni jsme zneužívali práv, tudíž logicky Samovi, který práv nezneužíval, byla tahle práva odebrána. ;)
# 29.12.2008 22.56
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Ono tohle právo se ani zneužit nedá.

btw ono když je začne zneužívat tak dostane i tyhle práva.xD?
# 29.12.2008 22.59
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Práva chmazky se dávaj jako GM práva, Giz asi v Samovi vidí potenciálního podvodníka. :)
# 29.12.2008 23.03
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Aha, takže už vím kde je problém, ale taky se Gizimu nedivím, jelikož snad každej zatím práv nějakým způsobem zneužil, korm ho teda co vím, že méďo?:-(
# 29.12.2008 23.07
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
No, nějak se to hold dosralo no.. Já "supportil", čmoud se nechal podplácet.. a chmat nevim, ten asi oboje lol
# 29.12.2008 23.14
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
No prostě nasadily jste tomu korunku jak s epatří všichni.xD
# 29.12.2008 23.49
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Podplácet?:-D Jak jako za KČ?:D
# 29.12.2008 23.54
Simulátory všech kategorií.

hatake kakashi
uživatel
SZ

Big Daddy:Protože my všichni jsme zneužívali práv, tudíž logicky Samovi, který práv nezneužíval, byla tahle práva odebrána. ;)


Jemu jen ne..Celkově už .nastav hlavni gm nefunguje..Tenhle příkaz byl zrušen což je dobrá věc ale id 2 (id chmazky) by se mohlo znovu zavést..

M!key ano já a vrak jsme "čmouda" podplatili a ano za kč ;):PxD
# 30.12.2008 3.19
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Mamlasi nechápavý... To vám fakt musim vysvětlovat jak sem to myslel? 3-(
# 30.12.2008 11.05
 

Fórum » Archiv » Práva chmazky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.