Chmatákov online


Fórum – Rocky

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Rocky

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tak co už jste to také sylšeli nebo četli? V TV na ČT 1 jsem předevčírem viděl, že se má prý vysílat nějaký CZ seriál s názvem Rocky, nebo tak nějak nwm přesně ten název a možná pro to sem teda nic na netu nenašel krom jednoho obrázku HL. Hrdiny toho Rocka nebo jak to má být ;)

Pokud budete mít nějaké další informace, nebo pokud ste to už i viděli tu upoutávku, víte přesný název atd.., tak to tu klidně dejte. ;) Ten název byl ale na Ro to vím jistě. ;)

Autor: Radim Patlánek
Rok výroby: 2008
Dílů: 21
Vysílat se bude někdy v roce 2009

Obrázek:
Obrázek
Kvalita obrázku je nic moc, protože byla více jak 600px a já si to chtěl dát an avatar tak sme to dal na 120px ale pak jsme si ankonec nechal tento ;)
# 25.12.2008 19.38
Simulátory všech kategorií.

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Jo něco jsem slyšel a prej plánujou asi 25-31 dílu, zatím nemaj všechny mělo by s eto odehrávat v nějakym městě, připadlo mi to celkem jako simpsnovi, ale nejsem si jist. Když jsi počkáme ještě cchvíly tak to poznáme.;-)
# 25.12.2008 19.42
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Jj, ale už se celkem teším může to být sranda. Jen by to chtělo vědět ten přesnej název, aby se dalo zjistit i víc a popřípadě kouknout na nějaké videa, dkyby byly. ;)
# 25.12.2008 19.44
Simulátory všech kategorií.

Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Pokud to je opravdu od ČT1 tak by to brzy mělo být tady: www.ceskatelevize.cz/poradyaz/pripravujeme.php
# 25.12.2008 22.02
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Jej to mě nenapadlo se tam kouknout. :-D
# 25.12.2008 22.08
Simulátory všech kategorií.

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Rocky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.