Chmatákov online


Fórum – POZOR !!! Falešný Sam

Fórum » Archiv » POZOR !!! Falešný Sam [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Sam mě teď poprosil,abych založil toto téma,protože teď není u počítače.

Je tu někdo,kdo se za něj vydává! Psal mi na icq a ptal se mě, jestli už jsem dostal věci z fondu Chmazky. Řekl jsem mu,že jsem ani nevěděl,že jsem něco měl dostat a že ani nic nepotřebuju,že všechny svoje akce hradím ze svého. Ale on řekl,že je to něco pro mě. Tak jsem se zeptal co můžu chtít. Řekl,že třeba nějaké zváře. Navrhl jsem mu draka a on řekl že jo. Že prý si zjistí od Gizma heslo na můj účet,připojí se za mě a draka mi dá.

Tuším,že by se mi brzo ozval,že mu Gizmo heslo nedal a ať mu ho dám já nebo tak něco.

Já bych heslo nikdy nikomu nedal. Pokud by mi něco chtěl dát,tak se může připojit a dát mi to ve hře...

Proto vás zde varuji,že je tu někdo,kdo se vydává za Sama !!!

Zde je ICQ falešného Sama : 465-755-269 a je tam jako Sam12

Dejte si na něj pozor a nikdy nikomu nedávejte svoje heslo. Správci hry ho nepotřebujou,pokud s vaším účtem potřebují něco udělat...
# 21.12.2008 15.10
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
kill boy
zablokován
Obrázek
Ve hře: VoLaKuS
SZ Skype
jj dik ja bych to taky nedal ale si hodny za varovani jj a nevys kdy pride sam prosím
# 21.12.2008 15.14
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Tak to nevím,ale můžeš mu napsat na jeho pravé ICQ,které má napsané v profilu nebo mu poslat PMku... :-)
# 21.12.2008 15.16
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
zrejme vam chtel dat par vanocnich darku xD

lock
# 21.12.2008 15.19
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Moje JEDINÉ ICQ# je 195728845 a môj JEDINÝ účet v hre je Sam12. Prípadne tam mám ešte aj účet Sam ale ten nepoužívam.

Heslo od vás nebudem žiadať NIKDY, keby chcem prístup k vášmu účtu tak si to viem zariadiť ale heslo NIKDY pítať nebudem, NIKDY!
# 21.12.2008 17.39
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
mno to snad vědí všichni... psalo se to už několikrát, že hesla vědět nepotřebujete a jen pitomec je někomu řekne :-)
# 21.12.2008 22.14
 

Fórum » Archiv » POZOR !!! Falešný Sam [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.