Chmatákov online


Fórum – moon5

Fórum » Archiv » moon5 [zamknuto]

spider smith
uživatel
Ve hře: bobby sixkiler malarky
SZ
kopiruje nick aryka ze je se sewerem screen http://img89.imageshack.us/my.php?image=9600600wr7.png
# 18.12.2008 11.25
:-D mam rad chmat Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Je to pravda moon5 není ucet,kterej patří Moon! Už jednou se za ni vydával(a) a snažilo se mě to oblafnout a okrást o věci! Řeknu Moon (na fóru Petrusche) aby to tady taky potvrdila...
# 18.12.2008 11.48
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
spider smith
uživatel
Ve hře: bobby sixkiler malarky
SZ
dik sewer za jasny dukaz
# 18.12.2008 11.54
:-D mam rad chmat Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Prosím Sama o blokaci účtu moon5 , Už jsem poslal Petruschi (pravá Moon,ta kterou se moon5 vydává) PMku, aby to zde potvrdila. My si mezi sebou běžně půjčujeme věci a moon5 je kdosi,kdo se toho snaží využít!
Děkuji :-)
# 18.12.2008 12.48
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Petrusche
uživatel
Ve hře: Moon
SZ
Ó ano, děkuji vám všem za podporu, opravdu chodí na chmatu jákasi moon5 a vydává se za mne. Já jsem dříve používala účty Moon1, Moon 2, Moon 3, Moon4 a Moon 6. Nevim proč jsem přeskočila pětku, ale 100% to můj účet neni. Taky upozorňuji, že by mi nevadila nějaká moon5, kdyby se za mne nevydával(a). Bohužel nemám důkaz, ale svědci by se našli. A jestli čte moon5 fórum, tak jí vzkazuji, že Sewer je můj drahý chmat. manžel, tudíž je jenom můj :evil: . Takže prosím, zdali je to možné o zablokování tohoto účtu.
# 18.12.2008 12.51
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
aj ja som vydel tu lamu
# 18.12.2008 13.42
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Hlavně všici kopírujete nick z komiksu Případy detektiva Moona...
# 18.12.2008 15.39
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Vtip? Nick? Kdyby to bylo nějaké parádní super ojedičnělé slovo tak neřeknu. xD
# 18.12.2008 15.43
Obrázek
phyxEek
uživatel
Obrázek
SZ
Souhlasím s Jonasem..
# 18.12.2008 16.20
Obrázek

Obrázek
Narser
uživatel
Ve hře: Devil Nero
SZ Mail ICQ Skype
phyxEek: Lol. Kdyby tam napsal cokoliv špatnýho proti Čirovi (Sewerovi) nebo Moon tak bys automaticky napsal: "Souhlasím s Jonasem" takže zalez prosim tě.3-(
# 20.12.2008 4.19
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
no, ti, kdo se meli vyjadrit to udelali.... az prijde Sam, urcite se na to podiva /bud si toho vsimne nebo na zaklade PM /
# 20.12.2008 12.44
 

Fórum » Archiv » moon5 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.