Chmatákov online


Fórum – Prostě debilové //

Fórum » Archiv » Prostě debilové // [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Jakej ko*ot mi furt maže topici a příspěvky ?? Děte do p*če...Je mi jedno jestly dostanu warn. ale Narayenko jsi trapnej,nebo Miky nevim kdo,ale jste ubožáci !! Jděte všichni kdo stím něco mají do řiti blbci.....Varuju vás...Ještě jednou mi někdo smaže jeden příspěvek či topic,tak se..

..dočkáte spammu,který tady ještě nikdy nebyl...Každou chvíly co budu mít čas todle fórko spammovat toho využiju a pak budu já ten,kdo se bude smát !! Anomizérů je až,až na to,abych tupce co mi todle dělaj naštval...!! Navíc...Děkuji Narayemu a ostatním že mají stejnou IP jako já....(_._)

Každou chvíly,kdy bude tento topic smazán se tu oběví další a to třeba 5x vulgárnější a delší...Je mi to jedno...Buď se budete chovat normálně,nebo už KONEC

Domluvil jsem.. VYJEBANCI !!
# 10.12.2008 21.44
 

Stránky: 1 2 3

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

Zopei:to co se tu děje je mi uplně ........ !!



to všichni vidíme :-O:-D
# 10.12.2008 22.10
 
Gizmo
autor hry
SZ
Daddy: asi tak..Zopei, když je ti to jedno, tak proč sem vůbec lezeš a rozčiluješ se tu? :)
# 10.12.2008 22.11
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype

Big Daddy:

Zopei:to co se tu děje je mi uplně ........ !!



to všichni vidíme :-O:-D


Vidíte to ?? Další blbec co mě zesměšňuje...!! Kvůly tomudle případu jsem ten kdo jsem..Kvůly tomudle blbovi jsem vulgárnější a vulgárnější...Můžete za moje činy jen VY,tak to neházejte na mě
# 10.12.2008 22.12
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: jestli tě tohle vyprovokuje k takovýmu jednání, tak si drobet psychicky labilní. Nikdo tě nenutí nadávat, takže argument, že za to můžeme my, je trošku mimo - vypni PC a budeš mít klid.
# 10.12.2008 22.13
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Pokud vím, tak příspěvky mažou všichni moderátoři → napiš, co to konkrétně bylo za příspěvek a "viník" si možná vzpomene. Jinak je o ničem se tu hádat, nic se tím nevyřeší.

BTW, opravdu se umíš udržet a psát slušně..?

J.o.n.a.s: Pokud jde o tvůj příspěvek v tématu Prodám, tak ten jsem smazal já. Zřejmě jsi přehlédl text tématu...
# 10.12.2008 22.14
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

Zopei:

Big Daddy:

Zopei:to co se tu děje je mi uplně ........ !!



to všichni vidíme :-O:-D


Vidíte to ?? Další blbec co mě zesměšňuje...!!


to já ne ty vole, to ty! lol
# 10.12.2008 22.14
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Gizmo: Proč ? Stále tu jsou lidi,které mám rád a kvůly kterým jsem rád chodim..Na druhou stranu,tu jsou lidi co z celého srdce nesnáším a jejich "humor" mi příjde trapný a zbytečný (BigDaddy)
# 10.12.2008 22.15
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: tak na ně nereaguj, na většině fór platí zákon ducha - ty si nevšímej jich a oni tebe. Pokud sem chodíš kvůli lidem, zkus ICQ...tohle je fórum k CH a když je ti vše kolem CH jedno..pak mi uniká smysl tvého bytí zde.
# 10.12.2008 22.16
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ja nevim proč musíte výst nesmyslné hádky proč to nevýřeši omluvit a jít spát.
# 10.12.2008 22.17
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Zase se tu hádám a dělám si nepřátele jen kvůly DMNCi jiných...Dám na tebe Gizi a nebudu "pro mě" blbce řešit !! Ale prosím o jediné..Nemažte mi mé topici a mé příspěvky (Ani tento,když je nemažete ani jiným) !! Děkuji
# 10.12.2008 22.18
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ok, vyřešeno, lock.
Samozřejmě doufám, že nikdo tu skutečně nemaže příspěvky bezdůvodně.
# 10.12.2008 22.19
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Prostě debilové // [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.