Chmatákov online


Fórum – RUB

Fórum » Archiv » RUB [zamknuto]

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
čau Lidi,Prosím Gizmo..Zruš ,,Zde už nic není´ na RUBU, protože není možne abysis něco vydělal nebo udělál šipy nebo tak..!Přijdu na RUB , začnu sekat ,,Zde už nic není´´ , příjdu po hodíně a pořad..Těžba ještě jde zvládnout ale RUB ne, Protože stromu je málo..Děkuju Mr.VladdiS
# 21.11.2008 10.37
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Souhlasím s Vladdisem, nebo aspoŇ nastav jiné limity...
# 21.11.2008 10.49
 
VRRak
uživatel
Obrázek
SZ
Souhlasím též.. :-|
# 21.11.2008 10.50
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Pro Gizma:jestli nevěříš , dodám screen, je to hroznéé, je to realistické,přitom CHO je hra ne?Ty limity bych zrusil.. :-!
# 21.11.2008 10.52
Obrázek
VRRak
uživatel
Obrázek
SZ
Jn Zrušil bych limity ale uplně na všechno.. :-|
# 21.11.2008 11.13
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Přiklaním se taky k tomu..Ale byl bych rád , kdybyse to zrušilo u RUBU aspoň..
# 21.11.2008 11.13
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Limity tam byly před wipem úplně stejné. Rozhodně rušit nic nebudu, je mi jasný, že zrušení chcete kvůli AFK.

Vladdis: Asi měsíc mě neustále otravuješ po ICQ zprávami typu "Cau mam dotaz" atd. - zatím jsem to pouze ignoroval, ale jestli mi přijde od tebe ještě jedna zpráva, dostaneš ban tady i ve hře. Když je napsáno, abyste nepsali na ICQ, tak to platí pro každýho!
# 21.11.2008 11.38
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Ne rušit třeba poupravit
# 21.11.2008 11.38
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Gizmo:Limity tam byly před wipem úplně stejné. Rozhodně rušit nic nebudu, je mi jasný, že zrušení chcete kvůli AFK.


Ale to nikomu nevadilo protože všici "výrazní" měli naskilleno. Tohle může být sice něco co zabrání AFK a pomůže hráčům ale mnohem větší mírou to hráčům přitíží a znepříjemní hru. A o hráčích to je. Tedy doufám že to tak bereš.
# 21.11.2008 18.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Gizmo
autor hry
SZ
Zvýšil jsem limity cca 3x. To by mělo stačit.
# 22.11.2008 15.21
 

Fórum » Archiv » RUB [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.