Chmatákov online


Fórum – Soutěž – Sonic

Fórum » Archiv » Soutěž - Sonic

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Takže jelikož se mi líbí seriál Sonic(díky Xmentovi který mi ho připoměl) tak sjem pro vás připravil soutěž.

Je velice lehká stačí mi PMkou napsat stránku , kde se dá Sonic stáhnout nebo shlédnout on-line.

Ale nechci hru chci seriál!

Odměna?
7000chk :-)

Neřeknu do kdy to je , ale je to krátký čas :-) takže hledejte :-) a vše mi pošlete PMkou kdo napíše odkaz sem nemůže dostat odměnu.



Naposledy upraveno: 13.11.2008 14.41

# 12.11.2008 19.29
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ment jako XmenT chtěl jsem se zdržet přezdívky DemenT xD
# 15.11.2008 21.57
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Omg to ej moc.Reiser dvě hodiny jsi na tom nebyl páč všechny linky cos poslal prisli v jedne hodině a pak jsi se urazil.A ne žes našel všechny díly. :-D To si zase myslíš jen ty za 1.všechny díly si našel , ale vyprávěné a né seriál za 2.všechny díly jsi našel v ruštině a s japonskýma titulkama bo co a za 3.našel jsi všechny az an to ze tam bylo 10videi sestrihu z pár dílů dohromady.Tomu říkáš splněný úkol? lol

MAK: Důležité to není!Každý dement.Každý! Pochopí , že když žijeme v ČR bo Slovensku takže to má být v ČR jenže to ty si asi něco víc jak dement tak to nepochopíš nebo seš na mě naštvaný a chceš mě nějakým způsobem setřít což se ti nedaří.

Xment: Ano máš pravdu jsou jen naštvaní , že nic nevyhráli a nakonec jsem si to musel nalézt sám :-)
# 16.11.2008 21.45
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Soutěž - Sonic

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.