Chmatákov online


Fórum – Verejnaci

Fórum » Archiv » Verejnaci [zamknuto]

Majesty666
uživatel
Obrázek
Ve hře: Že by Majesty123 :-D
SZ ICQ
takze pls prosim o zablokovani hracu H_hokej , volik , demon11 , politik , jsou to vsechmo verejnaky kazdej za ne loguje a bud kili nebo napr u hokeje lovi ti hraci kteri nemaji na svuj skill treba pho123nix pls udelejte s tim neco dekuji
# 25.9.2008 17.41
[img][/img]

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Já nevim na co si stěžuješ, měl by jsi děkovat bohu (Anaxi) že nemáš svůj ban IP.
# 7.11.2008 16.18
 
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
A proč bych ho měl mit?!

edit: Nenádavam mu jako VRak - http://img357.imageshack.us/my.php?image=nightslayercm2.jpg

jsme na něj hodný/občás mu napíšu na ICQ / občas se zeptam jestli mi nezmění skin a co je na tom tak zkurvisinského?



Naposledy upraveno: 7.11.2008 16.21

# 7.11.2008 16.18
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Protože jsi ultrablb. Ještě se tak blbě ptej, měl jsi mít ban ještě od minule.
# 7.11.2008 16.20
 
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
BTW: když tak Night_Slayer je Vrak kdo to newí, ja jen tak pro INFO

Medvěd s tím UNBANEM jsem si to vyřikali ne?!Tak už klid..
# 7.11.2008 16.23
Obrázek
Anaxi
uživatel
Obrázek
SZ
KeSHT: Nadržování, nadržování, bla bla bla. Když slušně napíše, že se z jeho účtu stal veřejný účet, hezky poprosí, napíše jak to všechno bylo a deset dalších lidí (řečeno obrazně, né že po mě budeš chtít abych je vyjmenoval 3-( ) mi potvrdí, že to jeho účet je, tak se změnou hesla nevidím žádný problém. Ale když mě nějaký blb na entou 100× napíše Jsi tu?.. já napíšu, že ano, on se ještě zeptá jestli může otázku, já znechuceně odpovím, že jo a on na mě začne valit, jak má neprávem BAN účtu, že nikde není psané, že by se přihlášky na Chmazku nemohli podávat 3× a potom začne psát na foru jak všem nadržuju, že on je chudáček, no tak to promiň, ale tohle je na facku.

lock
# 7.11.2008 16.27
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Verejnaci [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.