Chmatákov online


Fórum – vrhací no jak dál opravdu nevim

Fórum » Archiv » vrhací no jak dál opravdu nevim [zamknuto]

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
jo co kdyby se do hry zavedlo vrhací.... (to už je na vás) no ale k věci prostě by jste si koupili tu vrhací.... (cena by byla nízká protože by to bylo na jedno použití) a zavedla by se do nové verze nový skill a to je přesnost a ta by se používala (místo na střelné zbraně) na to abyste to přesnějí vrhly ale mělo by to mnohem větší průraznost takže takovejch 50 HP ael museli by ste to při souboji mít v invu místo lékaren

používalo by se to tak že by se to dalo do políčka na používání (nemyslim modrá políčko ale to na např. zbraně) a 2x by ste kliknuli na člověka na kterého to chcete vrhnout

a proti zvířatům by to mělo extra velkou průraznost (oštěpi mají ted o dost větší průraznost než některé automatické zbraně (oštěp by to nebyl jen mě to tak napdlo)) takže by na každé zvíže stačil jediný (povedený) hod tohoto nástroje a bylo by mrtvé až na chmatosaury ti by potřebovali třeba 3 tyhle povedený hody než by zhebly

navrhnul sem to proto aby se to trochu hodilo na ty zvířata kuli tomu nožíku který sem již navrhoval (za učet ''Lordík Drinian'')

no a vim že je to hnus ale prostě sem to nakreslil jak asi by to (přibližně neberte ten obrázek vážně)mohlo vypadat no tady to je ale je to hnus: http://img75.imageshack.us/my.php?image=123456789987654321zx6.png no stahněte si to dejte upravit a dejte si to pod lupu a jako šipka to vipadat nebude

jo a dalo by se udělat ještě že by no ja nevim řiká se že v noví nebude obrana že to bude fungovat na nějakym sistému meno nemužu najít ale to je jedno no prostě že když by vás tim někdo killnul tak kvůli tomu že by ste byl na uplný sra**y z toho oštěpu tak by ste měli na dobu asi 5-10 minut by ste se nemohli vyléčit uplně a měli by jste 20% sníženou odolnost

tak co tomu říkáte jestli se vám líbyl nožík snad se bude líbyt i tohle:-[
# 2.11.2008 20.37
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
ostep ? dobry ale muselo by to byt drahe
# 2.11.2008 20.40
since 2007
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
chápeš že

lampasák:(cena by byla nízká protože by to bylo na jedno použití)

# 2.11.2008 20.42
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
je to dlhe ale precital som si to ale podla mna je to blbost
# 2.11.2008 20.42
Obrázek
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
a proč aspon nejake spestření)



jo a ..... vrhací...... by se to menovat nemohlo
no třeba takhle ostrý vrhací nástroj
# 2.11.2008 20.45
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
lampasak : chapu omg nejsem blbej ale pripada mi zbran ktera ubyra 50 hp trochu dobra...to by si jako kazdy newba koupil dva a kazdeho by masakroval ?
# 2.11.2008 20.48
since 2007
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Proč nástroj omg? Vrhací zbraň, Vrhací oštěp, Oštěp.....
# 2.11.2008 20.51
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Není to špatný...;-)
# 2.11.2008 21.02
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
Jo dobrý ale už sem kdysi dávno navrhoval prak... Že by ste si vzali do ruky prak a střílel by si spešn kusy železa určeny na vrhání... Čím větší kus tím větší DMG
# 2.11.2008 21.12
ObrázekObrázekObrázekObrázek
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Fuuuj
# 2.11.2008 21.12
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Nnss...
Lock
+25%
# 2.11.2008 21.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Fórum » Archiv » vrhací no jak dál opravdu nevim [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.