Chmatákov online


Fórum – Pár Vychytávek

Fórum » Archiv » Pár Vychytávek [zamknuto]

Archeolog
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ Web
Tak jak začít blíží se pro všechny nová verze a napadla mně pár věcí neřešim jak je posoudíte hlavně že tak uděláta

1.Mluvíme(te) o tom stále zbraně a killování v CHmatu udělal bych 10x těžší skillovaní aby nemohli řemeslníci udělat zbraně behem týdne třeba cca do 2 měsíců

2.Aby zbraně co budou volně k prodeji podražily cc 5000Za obič brokádu + 2000náboje tak se omezí killování u newbíku

3.Dát do hry věci na výběr kšiltovky čepice třička boty atk a udělat to trošku rozsáhlější:-) tím to bude asi nejlepší protože každej bude mít něco jiného:-)

4.Ruce je to tady 100x taky ale hodily by se tam dosti protože by to už byl sice jak panák ale šlo by to a vipadali by i hezky

5.Nabrat nové adminy a ty aby si nic nenechali líbit
Přísnější tresty jinak tadle hra bude čímdlál z kopce a to nechci

6.Udělat omezení věku +Test jako to bylo ale 10x těžší pravidla+testy chytrosti(lehké)

7.Vip předměty za přispění odebírat pokud bude hráč dělat prohřešky tím se potrestá nejvíc

8.Nápravák bych trochu vylepšil dal bych do něj Boty které by hříšníky zabijeli+aby tam nemohli mít věci

9.Questy o těch gizmo mluvil takže asi tam budou a jeslti ne tak vas prosim dejte je tam

10.Díky za čtení
# 1.10.2008 20.48
Lidi kterých si vážím
Gizmo,Narayenko,Coca-Cola,Tým Chmatákov,
Zopei,a ostatní
Obrázek
Obrázek
  • Souhlásíte s něčím
  • Ano skoro se vším17 hlasů, 61 %61 %
  • 8/102 hlasy, 7 %7 %
  • 5/105 hlasů, 18 %18 %
  • 3/100 hlasů, 0 %0 %
  • 1/104 hlasy, 14 %14 %
  • Celkem 28 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

andulka004
uživatel
Ve hře: charlot
SZ Web
ty si taky blb..
# 2.10.2008 20.59
 
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
to si ale tu cenu prehnal!
tak cca 2k za broku a 1k a naboje ne?
anebo vis co,uvidis jak se tam bude vydelavat a podle toho Giz rozhodne ty ceny
# 2.10.2008 21.07

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
D!ereS má pravdu, nemůžete navrhovate něco do nove verze, když nevíte jestli to tam neni a co tam není a je, před pár minutama jsem to psal v jiném příspěvku... a stím testem chytrosti, celkem na ho, jelikž si lidé zavolají rodiče a ty svým milovaným mladým spratkům určitě pomůžou, a navíc někdo může mít 18 a třeba gramatika mu dělá problémy, ale přitom může být 11 letý dítě, které má o dost navrch, od svích stejně starých spolužáků, takže by to podle mě chtělo něco uplně jiného, něco nového, co tu ještě nebylo :-P
# 15.10.2008 19.31
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
6. hele když mi je 11 tak to znamená že to nemužu hrat omgf3-( jestli tim myslis 2lety děcka tak to chapu ale jinak.....
budu v hajzlu....
no co řeknu mati ta mi s tim poradi
# 15.10.2008 20.46
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Sneeek4
uživatel
Obrázek
Ve hře: HUNTER
SZ Mail ICQ
nezapominejte ze kilovani je asi to nejzabavnejsi z chmatu. teda alespon pro mnoho lidi. takze takove ztezovani je uz FAKT MOC.
# 26.10.2008 16.08
YOU ARE NOT PREPARE!
ILLIDAN
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
pridavam jedno pravidlo :D kdyz nekdo porusuje pravidel ukaze se mu test a kdyz ho nesplni ma ban
# 26.10.2008 16.44
since 2007
Montik_obnova2
uživatel
SZ
ty ruce bych bral protože jsem navrhl Boxerky ;-)
# 26.10.2008 16.47
 
Archeolog
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ Web

Lordík Drinian:6. hele když mi je 11 tak to znamená že to nemužu hrat omgf3-( jestli tim myslis 2lety děcka tak to chapu ale jinak.....
budu v hajzlu....
no co řeknu mati ta mi s tim poradi



Bylo by to třeba od 10 let protože pouštět malé děti DO MMORPG je vražda té hry
# 26.10.2008 17.59
Lidi kterých si vážím
Gizmo,Narayenko,Coca-Cola,Tým Chmatákov,
Zopei,a ostatní
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Pár Vychytávek [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.