Chmatákov online


Fórum – K server offline (pro Gizma)

Fórum » Archiv » K server offline (pro Gizma) [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Ahoj Gizmo,chtěl sem se na něco zeptat.Jak se tu objevila novinka,že server bude do odvolání offline - bylo tam napsáno (teď už to tam není),že VIP už prakticky není třeba.K tomu bych chtěl říct,že to rozhodně není pravda! Zhruba od 10 ráno do 9 večer bylo prakticky nemožné se připojit a o víkendu to bylo ještě horší...
A ješte se chci zeptat (možná to tu někde je,tak se kdyžtak omlouvám), jestli zase někdy budou nějaká volná VIP místa nebo až v nové verzi.
A poslední věc - chtěl bych ti přispět (až po výplatě ;-) ). Tak jestli je někde napsáno číslo tvého účtu nebo ICQ na domluvu.... Nejlepší by bylo asi to ICQ,protože je mi jasné,že e-mailů nebo soukromých zpráv ti chodí spousta.
Prosím tě o odpověď,za kterou ti předem děkuju.

P.S.: Tvojí reakci (dočasné pozastavení serveru) docela chápu....
# 20.10.2008 18.11
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
ježiši vy jste ale závisláci jakmile se vipne server tak chcete hned všichni přispět
# 20.10.2008 18.14
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Lordík Drinian -> kvůli tomu to sem nepíšu.Asi si mě moc nepochopil...
# 20.10.2008 18.17
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Reiser
uživatel
SZ
no ja taky ne,ja to po tobe neprelouskam nak,a navic gizi pak psal ze to neni kvuli nedostatku penez ale kvuli tomu,ze nebude platit provoz na naky dementi



Naposledy upraveno: 20.10.2008 18.19

# 20.10.2008 18.18
 
Gizmo
autor hry
SZ
Měl jsem za to, že když se navýšila kapacita serveru, nebylo potřeba tolik VIP...což jsem se spletl, jak vidím..
VIP tedy možné je, ale jak říkám - nebude poté přeneseno do nové verze a je to stále jen forma poděkování za přispění, na VIP tedy není žádný objektivní nárok.
# 20.10.2008 18.18
 
Reiser
uživatel
SZ
gizi,prosimte muzes mi udelat VIP do stary verze ,moc prosim ja sem cekal na volny od zacatku prazdnin,prosimte ,moc te prosim
# 20.10.2008 18.20
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
to mi nevadí... rád ti přispěju :-D
Takže říkáš,že je možné dostat VIP jo? Dáš mi teda na sebe ICQ ? (třeba do soukromé zprávy) Nebo jak se s tebou můžu domluvit ... ?
# 20.10.2008 18.26
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Napiš na email. Pokud by jsi mu napsal na ICQ, porušil by jsi tím pravidla.

chmatakov@chmatakov.cz
# 20.10.2008 18.46
 
Reiser
uživatel
SZ
psal sem mu na email asi 3x a nic
# 20.10.2008 18.55
 
bobes158
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Jestly jsou volné VIP chtěl bych si jedno zamluvit ...
# 20.10.2008 18.56
Obrázek

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Kdyby náhodou byly, tak bych si také rád zamluvil. Ale vlastně záleží to na Gizmovi, autorovi této super hry.
# 20.10.2008 18.58
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Reiser
uživatel
SZ
sakra VIP uz nejsou3-(
# 20.10.2008 18.59
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Díky za info s mailem,zitra mu napisu....
Myslím,že se to může locknout.
Všem děkuju.
# 20.10.2008 21.01
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ano, přesně takle ma vypadat domluva se spravcem, ale to bude asi tím, že gizmo měl dobrou náladu, a nebo ho čiro "ochromil" svíma textama..
Ale dejme tomu, že přesně takovýhle topic napsal robben co by tu bylo za odpovědi?

"ban?"
"si dement?" ... 3-(
# 20.10.2008 21.18
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
A to musíte za to poslání něco chtít?3-(
# 20.10.2008 21.48
 
Robrto
uživatel
SZ Mail
Maku na ten e-mail chmatakov@chmatakov.cz kdyd sem naposled psal tak rekli at tam nepisu protoze to mam napsat na forum;-);-);-);-);-);-);-);-)
# 21.10.2008 13.03
 

Fórum » Archiv » K server offline (pro Gizma) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.