Chmatákov online


Fórum – alfatest

Fórum » Archiv » alfatest [zamknuto]

Nezbeda...
uživatel
SZ Mail
alfatest

chtela bych se zeptat,jestly bude bezet taky alfatest a estly bude spristupnen jen vybrnejm lidem nebo i ostatnim


+25% pravidlo 1
# 30.9.2008 18.04
 

Stránky: 1 2

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

Zopei:Já neřikám že na to mám...Teda vlastně :-| Já na to mám,ale nikdo z výše postavených mi nedá šanci ;-) Ale pro mě opravdu neni těžký vzít jakoukoliv hodnost či mít zodpovědnost na něčím ohledně chmatu ;-):D


Tak u mne je to same ale ja uz se celkove jako k chmatu k smaotne hre nehlasim jelikoz moc nehraji...;-)
# 30.9.2008 21.51
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Zopei: Všechny tvoje nicky jsem zažil... Btw černá wdowa takováhle sviňa to byla lol
# 30.9.2008 21.53
Áj níd mór drags! :idea:
Dark Smoke
uživatel
Obrázek
SZ

pan Losos:Zopei: Všechny tvoje nicky jsem zažil... Btw černá wdowa takováhle sviňa to byla lol


Černou wdowu sem takzy zažil a řikám už bych ji nechtěl potkat fuj,fuj furt sem byl mrtvej když sem chtěl navázat mírlolxD
# 30.9.2008 21.55
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ale to zas ne... On takový killer ani nebyl. Nikdy jsem ho neviděl v PK městě a pokud ano tak mrtvého :-)
# 30.9.2008 21.56
Áj níd mór drags! :idea:
Dark Smoke
uživatel
Obrázek
SZ

pan Losos:Ale to zas ne... On takový killer ani nebyl. Nikdy jsem ho neviděl v PK městě a pokud ano tak mrtvého :-)


ale já ho na rubu potkával celkem častolol
# 30.9.2008 21.57
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Keď hrával za kinga tak si pamätám že mi furt na icq písal že chce mier :D ale bol si dobrý killer aj vtedy no :D
# 30.9.2008 22.19
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Jj, vždy napsal mír, a když si vytáhl meditku tak do tebe začal šít :D (ještě za kinga..)
# 1.10.2008 17.32
Obrázek Obrázek Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
viz posledni clanek chmatovin

lock
# 1.10.2008 20.43
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » alfatest [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.