Chmatákov online


Fórum – skili

Fórum » Archiv » skili [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
jen tak si skilim a po pul hodine mi prestava rust rybareni a je zasekli na 13 mam bojovnika tak skusim rezat ryby ryby nejenze z nich maso neni ale taky mi nerostou skili, cim to je ze i u ochocovani mi vyrosli skili jen o 2 a pak po cca6chmatopirech mozna vic nestoupli ani o jedno procento.
# 15.9.2008 7.06
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Tak to mas asi dost velkou smulu...
# 15.9.2008 7.07
 
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
jezisiii
takova blbost
me se u remdy taky zasekl rybolov na 15 a zrucka na 21,zda se mi ze u neVIP uctu je to skilleni pomalejsi,kdyz jsem este nemel za jirka97_lovec VIP,tak jsem naskilil 20 rybolov za 3 hodky,ale jak jsem mel VIP tak to bylo cca za 30 hodin hotovi cely rybolov
# 15.9.2008 7.09

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Neni to o tom jestli mas VIP nebo ne je to hlabne o stesti....
# 15.9.2008 7.11
 
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
SALY:no to taky,ale me se to fakt tak zdalo,ze mi to skilluje rychleji s VIP, nebo to bylo tim,ze jsem byl uz doma u rychlejsiho complu a netu nez u tety kde ma u chmatu problem uz jen grafika :D
# 15.9.2008 7.27

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

vohhy02
uživatel
SZ Mail ICQ Web
taky se mi to stalo z meditací mam už nejmin půl roku 11% meditace:'(:'(:'(
# 28.9.2008 22.12
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Všechny skili jsou jen Náhoda Giz to tu už říkal...8-)

# 28.9.2008 22.18
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fórum » Archiv » skili [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.