Chmatákov online


Fórum – COMEBACK

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » COMEBACK

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Obrázek

Hlavní roli v sitcomu ztvární Tomáš Matonoha, jeho bratra bude hrát Martin Dejdar. Dceru si zahraje Kristýna Leichtová, známá například z filmu Účastníci zájezdu nebo seriálu Novy Světla pasáže. Dramaturgický tým Comebacku vede filmový publicista Tomáš Baldýnský, který kvůli natáčení sitcomu ukončil spolupráci s týdeníkem Reflex. Baldýnský se v minulosti podílel také na scénářích pro nekonečný seriál Ulice.

no je to o asi hraje tam tomaš matonoha kterej je byvaly rocker řikal si Tomy Paci pak jeho dcera ten nwm ják se menuje dale jeho bráchá též bývalí rocker pak obdivovatelka Tomy Paciho i po dlouhých letech a nakonec kluk který miluje dceru Tomy Paciho ale ona ho nemiluje :-D

tak co těšíte se na to až to budou dávat? ja jo


více zde : http://www.digizone.cz/aktuality/televize-nova-si-registrovala-logo-pripravovane/


POSTAVY :
a příbeh:

všechno se točí kolem a v obchodě s hudebními CD u dvou Akordu

POSTAVY: Tomáš(Tomi Paci) a jeho bracha Ozák založili obchod u dvou akordů pak

Iva - dcera Tomáše
Lex - miluje ivu ale ona ho ne
Saša - Lexova sestra

tento popis je podle me ;-)



Naposledy upraveno: 17.9.2008 18.42

# 29.8.2008 13.48
 
  • těší te se na COMEBACK
  • jo nemužu to vydržet6 hlasů, 21 %21 %
  • jo upe šileně0 hlasů, 0 %0 %
  • jasně že jo5 hlasů, 17 %17 %
  • jo2 hlasy, 7 %7 %
  • ne 0 hlasů, 0 %0 %
  • ne vubec strašný0 hlasů, 0 %0 %
  • co je to za hovadinu5 hlasů, 17 %17 %
  • hnus0 hlasů, 0 %0 %
  • katastrofa..11 hlasů, 38 %38 %
  • Celkem 29 odpovědí

Stránky: 1 2 3

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Mně se to taky docela líbí lol JE to Funny lol
# 21.9.2008 16.05
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

chmatmaster:boze lidi to nemyslite vazne... vzdyt je to tak trapny! ze se nestydite vubec se k tomu verejne hlasi je to novacka rychlokvaska stejne jako ulice ruzovky VKVcka a jiny sracky... to ste si nechali udelat lobotomii ci vyplach mozku? kdyz sem videl v shotu "ozaka" dejdara mel sem chut mu slapnout do usmevu... omg kam ten svet speje..



Ty mi chceš říct že VkV je rychlokvaška? Pokud nevíš, tak VkV byli dříve Rodinné pouta, jenže kvůly nějaký blbosti to museli přejmenovat. VkV je super serial, kterej už prakticky jede aspon 4 roky.
# 24.9.2008 13.12
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Rodinné pouta mě kdysi bavili, ale už asi tak 1-2 roky to jde do sraček, ale Ulice mě baví furt... BTW navíc Rodinné pouta neustále mění názvy jako pak Velmi Křehké Vztahy a teď to dali jen na zkartku VKVéčka..
# 24.9.2008 15.12
Obrázek

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
naray: VKV nebo novackou ordinaci dokaze zmatlat kdekdo... pribehy, ktery se porad opakujou a nekonecne mnoho dilu, ktery jsou podle me o nicem :-)
# 24.9.2008 20.10
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
No rodine pouta mne taky kdysi bavily u liceje dobra porad a ordinace neni nejhorsi, ale jak rikam ja: nejsem zastance SERIALU, kdyz uz tak cely, ale obcas mrknu i na ten serial ulice, kdysi jsem na nej behal furt a nepromarnil jsem ani jednu cast ale posledni rok to jde dolu tal ze vidim jednu cast tydne...
# 24.9.2008 20.47
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No nekonečně dílů má "Tak jde čas" nebo jak se to jmenovalo.. žrala to moje babička lol
# 24.9.2008 20.58
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
bobes158
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
v jednom dile bude hrat muj deda :D:D:D bezdomace XD myslim ze ve ctvrtek :D pracuje totiz na nove jako rekvizitar tak ho nekdy hodi do nejaky upoutavky nebo tak :D
# 24.9.2008 21.13
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » COMEBACK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.