Chmatákov online


Fórum – Vydělávání Klikáním na reklamy

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Vydělávání Klikáním na reklamy [zamknuto]

Prochin
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naruto kun
SZ ICQ
Našel jsem takovou stránku kde je návod jak vydělávat klikáním na reklamy :
(adbux)

Co myslíte je to spolehlivé, dojdou mi ty peníze??
# 1.11.2007 9.31
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
adbux se podle mě neoplatí...
# 1.11.2007 10.14
Obrázek
Wl@d0
uživatel
Obrázek
Ve hře: Karloff
SZ Mail ICQ Jabber
strasne dlho to trva a na paypal nemozes hybat s peniazmi kym nemas aktivovanu kreditnu kartu
# 1.11.2007 10.16
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Možná ti peníze dojdou, ale nějakých pár centů denně je mizivá částka, za tu dobu nad tím strávenou si vyděláš mnohem víc, kdybys šel někam na brigádu.

AFAIK za jedno kliknutí dostaneš 1 cent. Na 1 reklamě strávíš řekněme 30 sekund. Za hodinu to máš tedy max. 120 centů. 120 centů = $1,2 = nějakých 20 Kč / hod. V reálu tam ovšem nebude tolik reklam, abys mohl klikat celou hodinu, takže budeš rád, když si denně vyděláš nějakou tu korunu. A než dosáhneš 10 dolarů, bude ti to trvat několik týdnů, možná měsíců. Za tu dobu si vyděláš řekněme 185 korun (podle aktuálního kurzu), mínus bankovní a převodní poplatky, možná ti z toho zbyde tak 100–150 korun. A vyplatí se to za ten čas? Takovou částku si vyděláte na průměrné brigádě za 2–3 hodiny.
# 1.11.2007 10.17
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Prochin
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naruto kun
SZ ICQ
tak nic toto jsem potřeboval vědět pls LOCK
# 1.11.2007 10.21
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
miky: otázka je, kde vzít tu brigádu. Já mám problém sehnat si praxi na 14 dní (na konco školního roku). MUsíme si jí najít sami a musí být v oboru IT nebo elektro...

Loni kluci sehnali u nějaké telekomunikační firmy a stejně nakonec dělali výkopy....

A to jsem ochotnej jít dělat i zadarmo, jen když dostanu razítko, že jsem tam byl...
Jako mám nouzovku, ž emi prostě dá razítko kámošův tatík, jenže tomu s emoc nechce, no...
# 1.11.2007 13.14
Obrázek

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Vydělávání Klikáním na reklamy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.