Chmatákov online


Fórum – Maniakuv popis

Fórum » Archiv » Maniakuv popis [zamknuto]

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
No nevim ale myslim si ze posis typu:Čo voda to potok čo horďák to kok*t(On to nema scenzurovane). A kdys to mam ma nekdo z hracu tak hned nekdo pyskuje. Proc neco nereknete jemu? :twisted: Za to by spravne mel byt Waring, ale ne to je prece maniak...
# 2.9.2008 22.10
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
A hle.... horďák se ozval lol
# 2.9.2008 22.11
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Nepřijde vám , že už to přeháníte?

Zase jste mi to lockli nemohl jsem odpovědět :-D odpovídám tady Kernýmu:To máš pravdu , ale přijde mi to jako blbost jen kvůli jednomu slovu...Ale je to váš názor :-)



Naposledy upraveno: 2.9.2008 22.17

# 2.9.2008 22.11
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
No Aspire vem si že pokud někdo káže vodu a pije víno tak to není uplně indeální. A už vůbec ne moderátor.
# 2.9.2008 22.12
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Ok si prvý čo sa sťažuje a máš pravdu.Ten podpis cenzúrujem.Lock
# 2.9.2008 22.12
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Bohužel s tímhle musím souhlasit, že je to proti pravidlům, ale za 1 nadávku nedávám % ani já, to většinou jen upozorňuji PMkou.
# 2.9.2008 22.12
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Pokud se nepletu, tak jsem mluvil o urážení někoho. Není to úplně košér, ale přestaňte pánové slovíčkařit a hledat chyby na moderátorech, ano? Nebo začnu hledat chyby já a pak teprve něco zažijete. Tím končím dnešní pokus o puč..
# 2.9.2008 22.54
Obrázek

Fórum » Archiv » Maniakuv popis [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.