Chmatákov online


Fórum – Bethan (gizi tohle by tě melo zajímat)

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Bethan (gizi tohle by tě melo zajímat) [zamknuto]

Nemluf 2.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
už nic...



Naposledy upraveno: 2.9.2008 16.43

# 2.9.2008 15.12
Byl Vám zvýšen stupeň varování o 25 % na nynějších 100 % z důvodu:

Posthunt. Psání steného příspěvku po tom, co ho moderátor smaže. Neuposlechnutí.
VYLIŽ SI PRDEL PÍČO
OZZPN - Organizace za zrušení práv narayenkovi
NARAYENKO VYPADNI Z FÓRA

Stránky: 1 2 3 4

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype

bigdragon:Třeba by ti to s tou matikou prospělo, co já vím xD
BTW: proč
pajah -> bo tu víc není než je xD
sam -> bo ten nikdy nikomu žádnej trest nedá a když dá, tak ho hned ruší (ze stejnýho důvodu ho měl rád vladdis)
Gizmo -> bez komentáře


Ale ty víš hov*o !! Prostě si o tobě myslm že jsi DMNT a to je vše..Jen se divim že si mi ještě nedal warning,ale bude to asi tím že teď o tom tady mluvíme a nechceš ze sebe udělat debila !! ;-)
# 2.9.2008 16.17
 
Nemluf 2.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prosím o moderátory aby to tu lockli..Byla to ode mě sviňárna jonasi máš pravdu jen jsem byl naštvanej a takovéhle věci se nedělaj..Mrzí mě že má bethan z tohohle nějaké problémy..Stejně tu už nebudu a nenapáchám další blbý věci..Beth sry no..Jinak čus all (without bigdragon :evil: )
# 2.9.2008 16.21
Byl Vám zvýšen stupeň varování o 25 % na nynějších 100 % z důvodu:

Posthunt. Psání steného příspěvku po tom, co ho moderátor smaže. Neuposlechnutí.
VYLIŽ SI PRDEL PÍČO
OZZPN - Organizace za zrušení práv narayenkovi
NARAYENKO VYPADNI Z FÓRA

J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
xD Měj se
# 2.9.2008 16.22
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
A tak to mě dostalo :),to jsem nečekal.Ale Betham vypadá jako podnikavé devče :).

Měli by jste lépe vybírat moderátory...
# 2.9.2008 16.22
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Nemluf 2.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
pett doufám že je to narážka na bigdragona ;)

prosím o lock a taky pro zrušení bigdragonovi moderátorských práv..
# 2.9.2008 16.22
Byl Vám zvýšen stupeň varování o 25 % na nynějších 100 % z důvodu:

Posthunt. Psání steného příspěvku po tom, co ho moderátor smaže. Neuposlechnutí.
VYLIŽ SI PRDEL PÍČO
OZZPN - Organizace za zrušení práv narayenkovi
NARAYENKO VYPADNI Z FÓRA

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

bigdragon:
sam -> bo ten nikdy nikomu žádnej trest nedá a když dá, tak ho hned ruší (ze stejnýho důvodu ho měl rád vladdis)


Vladdis mal trestov plnú riť, buď si odsedel alebo odpracoval. Ban IP, ktorý som mu dal, som mu zrušil po dobe... Dôvod je ale neni v uprosovaní...
Tresty padali ale padali v starej. V novej som to proste sám(ja som parťáka(nie kolega) nemal) nezvládal, z každej strany mi ktosi sral sračky do uší... Potom som to zobral z podobného pohladu ako mal Half až na to, že ja som nerozdával(ani bany ani prachy ani nič). Ja som to riešil dohodou, v horších prípadoch aj bany a nápraváky. V novej to bolo iné, celý systém a všetko... Celkovo aj nechuť do toho. Upravovať nejaký účet dlhými príkazmi do chatu je fakt nezáživné a ešte keď pritom každý chce by som si ho všímal...
Ale tresty boli, tomu ver ale bolo aj niečo iné ako len trestanie...
# 2.9.2008 16.35
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
OK, zamčeno..

Moderátor? Já nejsem moderátor, já jsem admin xD
# 2.9.2008 17.21
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
sam: ale jsi měkota :-P, dáš se ukecat xD
# 2.9.2008 17.22
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
No to si snad děláte prdel. My moderátoři, že jsme hovada, blbci a nikoho nevyslechneme, jne dáváme warningy? My, kteří vám dáváme warningy za porušování j a to pouze za to, čteme místo omluvy jen nadávky do SZ. Vy nám totiž nedáte příležitost vás vyslechnout, páč když vás konečně napadne nějaký problém s náma řešit, jen nadáváte do kreténů apod. Pokud máte přímo nějakej problém s bigdragonem, prosím, řešte si jasných pravidel, které jesou snad na každém slušném fóru, ale bez těch keců na nás ostatní. Asi jusem moc vztahovačnej, ale teď jste mě nasrali, teď budete mít důvod nadávat. Osobně sepíšu nějaká pravidla, nechám si je schváliut mikym a kdo je poruší a to jakkoliv, dostane warning, který u toho bude připsaný!
# 2.9.2008 17.29
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
To Zopei : Pro tebe je každej člověk, kterýmu nemůžeš lízt do prdele dement. Sám víš že si porušil pravidla ,a dostaneš warning, a pak začněš akorát nadávat, že je neoprávněně. Imho jsou modi. a správci na Chmatu hodně dost měkcí.

RF: Souhlasim, ale než je uděláš, napiš mi na Jabber :)
# 2.9.2008 19.16
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
To by jsi musel být online...
# 2.9.2008 19.22
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

Zopei:No právě..To je ten problém..Nikdo z moderátorů,webmasterů atd..Si nikdy nevyslechne to,co si o nich myslíme..!! Je to CHYBA,veliká CHYBA !! On tě radši odmění warningem,než si to nechá hezky vysvětlit !!


Hledáš chybu v "nás" (když to takhle řeknu), ale ještě jsem neviděl stížnost napsanou slušně, bez urážek a sprostých slov a s nějakým konstruktivním obsahem.
# 2.9.2008 20.49
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Bethan (gizi tohle by tě melo zajímat) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.