Chmatákov online


Fórum – Mensi napad o Gm

Fórum » Archiv » Mensi napad o Gm [zamknuto]

Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
mna napadlo ze by boly dva typy GM :1. by sa staral o hru(qwesty, napravak, bugy atd..) a 2. by sa staral o hru akoze bany, unbany, skiny, prideleny vip atak dalej a kazdy tyzden by sa to menilo trebars spravca1 by bol tyzden GM1(qwestak) a potom by bol spravca2 GM1(qwestak) a spravaca1by bol GM(bany)
# 1.9.2008 19.35
Obrázek
  • Co chcete to?
  • Ano chceme5 hlasů, 71 %71 %
  • Nie nechceme0 hlasů, 0 %0 %
  • zbytocne0 hlasů, 0 %0 %
  • moc komplikovane2 hlasy, 29 %29 %
  • Celkem 7 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Demeter
uživatel
Obrázek
SZ
Neviem nechce sa mi citat
# 1.9.2008 19.54
<--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement <--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement
Majesty666
uživatel
Obrázek
Ve hře: Že by Majesty123 :-D
SZ ICQ
nikdo to nemuze vedet je oni sami ale musim uznat byl to dobry napad!
# 1.9.2008 19.55
[img][/img]
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Kdo má čas, stará se. Když má někdo času víc a má náladu, udělá quest. Dělají to dobrovolně a nikdo jim za to nic nedává, proto je nesmysl aby si přesně určovali "ty teď budeš týden dělat to a já zas to".
# 1.9.2008 19.57
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Majesty666
uživatel
Obrázek
Ve hře: Že by Majesty123 :-D
SZ ICQ

D!ereS:Kdo má čas, stará se. Když má někdo času víc a má náladu, udělá quest. Dělají to dobrovolně a nikdo jim za to nic nedává, proto je nesmysl aby si přesně určovali "ty teď budeš týden dělat to a já zas to".




Jn asik mas pravdu ale kdybych byl mezi nemi tak bych si ten cas udelal protoze kileri nemaji co delat tak uz zacinaji kilit i kde nejde obrana tak by je to zabavilo napr. : Chmat man , Warrior for vy , Wruit , Manotrek .
# 1.9.2008 20.02
[img][/img]
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
myslim jsi ze kdyz se o to nejak podeli zvladnou to ale myslim jsi zas ze kdyby tubyl jeden tak uz vyresi vsechno kdyz ma cas a tim zastoupi toho druheho...
# 1.9.2008 20.03
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Nemluf 2.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
a co ti je do gm?Všichni se staraj o všechno tudíž je to jejich věc..Ty s tím nic neuděláš..
# 1.9.2008 20.05
Byl Vám zvýšen stupeň varování o 25 % na nynějších 100 % z důvodu:

Posthunt. Psání steného příspěvku po tom, co ho moderátor smaže. Neuposlechnutí.
VYLIŽ SI PRDEL PÍČO
OZZPN - Organizace za zrušení práv narayenkovi
NARAYENKO VYPADNI Z FÓRA

Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
Bolo by to celkom dobre ale D!eres ma tak trochu pravdu.
# 1.9.2008 20.05
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Kdyby si to mezi sebou chtěli nějak rozdělovat, zvládnout to sami. Nevidím důvod, proč by ste to tu vy měli řešit za ně. LOCK
# 1.9.2008 20.09
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Mensi napad o Gm [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.