Chmatákov online


Fórum – Nový Chmatákov Zmněna

Fórum » Archiv » Nový Chmatákov Zmněna [zamknuto]

Archeolog
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ Web
Nevím jestli to tu bylo ci bude ale napadlo mně že jak se dělá nový hcmatákov který bude mít 2 servery a novou grafiku napadlo mně změnit trošku jméno příklady

Chmatakov 2 Legenda Pokračuje či něco podobného

Chamatkov 2 Pomsta

a tak dále moje napady jsou blbé myslim jmen ale něco by se mohlo dát aby nebylo pořád nová stará starší atk

Díky jestli tu budou spamy lock
# 1.9.2008 17.02
Lidi kterých si vážím
Gizmo,Narayenko,Coca-Cola,Tým Chmatákov,
Zopei,a ostatní
Obrázek
Obrázek
  • Mohlo by se to udělat
  • Ano zmněna1 hlas, 33 %33 %
  • Je mi to fuk2 hlasy, 67 %67 %
  • Celkem 3 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Já bych nechal Chmatákov. A pokud můžu doporučit tak bych zazálohoval současnej chmatákov a někomu ho prodal (po sepsání smlouvy o nevýdělečném používání nebo něčem podobným. Přecijen dalo by se na tom vydělat.:))
# 1.9.2008 17.04
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Apsolutne proti Me osobne se nazev chmatakov libi. A ne nejake chmatakov 2 legenda ci co.
# 1.9.2008 17.05
 
Archeolog
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ Web
CHmatakov 2 by nemuselo být ale Nový CHmatákov Nová Verze atk otřepané a divné no jestli to chcete tak to tak zustane muj hlas to nezmnění
# 1.9.2008 17.06
Lidi kterých si vážím
Gizmo,Narayenko,Coca-Cola,Tým Chmatákov,
Zopei,a ostatní
Obrázek
Obrázek
Demeter
uživatel
Obrázek
SZ
mne to ej fuk
# 1.9.2008 17.06
<--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement <--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Archeolog:CHmatakov 2 by nemuselo být ale Nový CHmatákov Nová Verze atk otřepané a divné no jestli to chcete tak to tak zustane muj hlas to nezmnění


No obojí je chmatákov a nedával bych tomu takovej trapně honosnej název. kdyžtak už by měl být Chmatákov a Stará veze. Přecijen hlavní je tu pokrok, že? Navíc I stará se časem bude rušit a co pak s pohým chmatákovem 2?3-(
# 1.9.2008 17.08
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Archeolog
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ Web
OK kernoll ma pravdu lockni to teda jestli chces nebo to nech nazorum ja musim pryc
# 1.9.2008 17.11
Lidi kterých si vážím
Gizmo,Narayenko,Coca-Cola,Tým Chmatákov,
Zopei,a ostatní
Obrázek
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jak je libo
# 1.9.2008 17.14
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Fórum » Archiv » Nový Chmatákov Zmněna [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.