Chmatákov online


Fórum – Robben kill v 1 s oživkou

Fórum » Archiv » Robben kill v 1 s oživkou [zamknuto]

Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Chtěl bych si stěžovat na robbena (jojo toho kokota myslím ;))Který jako nějakej newbík killí v 1 poblíž hnědých pro věci s oživkou..Archeolog ho oživuje a on si killuje dýkou..Screen bohužel nemám musel sem rychle odlognout jak jinak že..Svědci je jich fakt hodně třeba zahy kterej je s robbenem takže pochybuju že něco potvrdí a dál už nevím musel sem odlognout..(píšu za zopeie)

Prosím o ban ip tomu kokotovi co ve chmatu dělá bordel..Že se napravil? Tak to je stejné jako kdybyste učili rybu mluvit..

Ps: daddy urychli mu prosím ten ban ip..Je to fakt malej píčůsek co ve chmatu dělá bordel3-(

Robbenovi smrt.
# 24.8.2008 10.02
 

Stránky: 1 2

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Robbene znáš slovo lagy?Asi né co :-D jdu z rubu a vy nikde sem na lavce a najednou mi to zacne psat deb*l tě zasáhl a ani sjem te na rubu nevyděl..a hlavně kdyz mas plnej invit velkejch a jeste sebou máš nějakého otroka co ti pomaha zabijet tak se nediv...konec OT nemá cenu se hádat s malim dement*m
# 24.8.2008 11.58
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Warrior FoR GlorY
uživatel
Obrázek
Ve hře: WarrioR for VY
SZ ICQ Skype Web
Prave s malym dementem = s tebou
# 24.8.2008 11.59
OZBIN - Organizace za BAN IP NATIONSOVI
NationsiVYPADNI Z Chmatu
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Robbene drž hubu..Stejně se jednou stavim ty malí DMNTe !! ;-):D
# 24.8.2008 12.02
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
No robbe já aspoň nevypadám jako ty ;-)
# 24.8.2008 12.07
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Hoši klídek s tím spamem. To co si o sobě myslíte a ještě něco navíc jste si už řeklí takže abych to ukončil.
Lock
# 24.8.2008 12.11
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Robben kill v 1 s oživkou [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.