Chmatákov online


Fórum – quest

Fórum » Archiv » quest [zamknuto]

Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Ahoj pane gm..chtěl bych si na tebe stěžovat protože jsi dal do Questu moje vip itemy.Jedná se o dc čepku nevím jestli toho bylo víc jen se mi nelíbí že takhle lidé můžou získat moje itemy..Rád bych dostal nějaké odškodné .
# 23.8.2008 18.33
 

Stránky: 1 2

Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Já si ho koupil jako vip item..Kdybys ho dal za měsíc do prodeje a potom by byl v q dobře to bych pochopil ale teď když není v prodeji jen to snížilo cenu tohoto itemu asi na jednu pětinu..

Robben já jsem chtěl quester být taky jsem psal gizmovi ten napsal ok že dostanu účet ale bude hotovej za 2 dny..Napsal sem za 2 dny a řekl že o starou verzi se nestará ;)
# 23.8.2008 18.44
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nemluf: ty si očividně nepochopil, co ti říkám. Nekoupil sis žádnej VIP item,protože ten item byl ve hře a rozdávali ho jen GM. Koupil sis jen několik předmětů, které bys jinak získal jen questem.

Abys to pochopil (snad): Když si někdo koupí pytel s penězi, tak si myslíš, že GM už ho nebudou dávat?
# 23.8.2008 18.46
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
peníze a nic co tě zvýhodnujě se nedá koupit takže asi nic ;)

edit protože to je locknutý píšu sem

OMG JÁ JSEM TO POCHOPIL NEJSEM DEMENT
jen se chci hádat protože ch už nehraju a nijak mě asi nepotrestáš..
Před tím Q jsem měl dc jen já a stála 150K když jsem ji chtěl prodat..Teď když ji dávali do Q tak stojí 6K..tebe by to nenasralo?!

Pokud je to ale tvoje věc (nebo skin), tak na to máš právo jen a pouze ty.
a proto před wipe měl moje mimino duch dřív než já..Fakt velice inteligentní ;)

Dieresi:
Chmat už nehraju kvůli takovým jako je (bohužel) gizmo a správci neschopní se o chmat postarat.A pak si stěžujte že ve chmatu je blbá komunita..Jedinej kdo si uměl udělat respekt byl velkej drak jenže neuměl vyslechnout názor ostatních což pro něj nebylo dobré..



Naposledy upraveno: 23.8.2008 18.59

# 23.8.2008 18.47
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nemluf: jasně, tak vidím, že nejsi schopný pochopit ani příklad, takže s dementem se asi fakt nemá cenu bavit.

Příklad pro idiota: Když si někdo koupí ohnivého chobota, který se rozdáva a nejde koupit, tak ho snad kvůli němu GM nesmí rozdávat?
# 23.8.2008 18.48
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Já ti to vysvětlim podrobně.

Koupíš si item, například zlatou magnumku (Ta už je tu od old), a GM ji začne rozdávat, a ty se začneš vztekat že je to tvůj item, přitom to tvůj item neni, a jen sis koupil omezenej počet.

Koupíš si item, například Plamenomet(vymyšlená věc), za cca 7 dní jí GM začne rozdávat, tak teď máš právo si stěžovat, protože nesplnili to,co Gizmo psal.
# 23.8.2008 18.53
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Asi tak.

Koupit si omezenej počet existujících itemů ti nedává žádný právo zakazovat jejich použití, protože si je může koupit kdokoli!

Pokud je to ale tvoje věc (nebo skin), tak na to máš právo jen a pouze ty.
# 23.8.2008 18.54
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Příště si na tu čepku domaluj proužek a máš to lol
# 23.8.2008 18.57
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » quest [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.