Chmatákov online


Fórum – CABAL Online – MMORPG

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » CABAL Online - MMORPG

mark6295
uživatel
SZ Mail Web
Znáte tuhle hru? Já ji teď hraju každej den začala mě bavit. Hraju na Private serveru (www.cabal-extreme.com/), tam jsou 200x rychlejší EXPy než na officialním serveru(www.cabalonline.com/). Je zdarma ale za real peníze si můžete koupit Premium účet, mazlíčka nebo Astral Board/Bike(ve screenech).
Na tom private serveru je Premium účet zdarma. Povolání tam jsou: Warrior, Blader, Wizzard, Force Archer, Force Blader a Force Shileder...
Více najdete na české fansite této hry - www.cabalonline.cz/

Screeny:
Astral Bike
Astral Board
Wizzard
Tady je Boss
Lake in Dusk(Lv75+ dungeon)

Tak sem se snažil udělat to tak aby nikdo nepsal kde to stáhnu, napiš stránku,hoď sem nějaký screeny tak se vám to snad líbí.


Download :
Cabal-Extreme
Download přes FileFront:files.filefront.com/Cabal+Extremeexe/;10903305;/fileinfo.html

Cabal online - offic
www.cabalonline.com/data/



Naposledy upraveno: 15.8.2008 20.48

# 15.8.2008 20.18
 
  • -----!-----
  • Hraju3 hlasy, 14 %14 %
  • Hrál sem0 hlasů, 0 %0 %
  • Nehraju0 hlasů, 0 %0 %
  • Nehrál sem, skusím5 hlasů, 24 %24 %
  • Nehrál sem, nechci skusit3 hlasy, 14 %14 %
  • Vypadá to dobře2 hlasy, 10 %10 %
  • Hrozná hra8 hlasů, 38 %38 %
  • Celkem 21 odpovědí

Stránky: 1 2

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
vypadá to slušně , ale mě stačí WoW :-)
# 15.8.2008 22.10
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
vypadá to vážně dobře hrál jsem pár takových podobných mnorpg hry napr Mu online...,Lineage II ale tuhle urco zkusim
¨
# 16.8.2008 1.20
:evil:NESTOR:twisted:
lavions
uživatel
Obrázek
SZ Mail
jsem si rek ze to nebudu stahovat tak jsem dal jen spustit(rychlejsi) zacalo stahovani stahnuto nam nainstalovat instaluje se dve hodiny a stahovalo se to tri takze se to extrahuje 97% 98% 99% .... VAROVANI AVAST NASEL VIR JMENEM CERV. tak diky moc no...
# 17.8.2008 0.03
 
pemich
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ta grafika fuj ! ved to je lepsie nezz WoW (aj o 1oo razy ˇ)
# 17.8.2008 0.05
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Wowko je svojí komixovou grafikou aspoň originální, tohle je smíchanina UT, wowu a kdoví čeho ještě..
# 17.8.2008 0.46
 
mark6295
uživatel
SZ Mail Web

lavions:jsem si rek ze to nebudu stahovat tak jsem dal jen spustit(rychlejsi) zacalo stahovani stahnuto nam nainstalovat instaluje se dve hodiny a stahovalo se to tri takze se to extrahuje 97% 98% 99% .... VAROVANI AVAST NASEL VIR JMENEM CERV. tak diky moc no...



Avast a AVG najdou v cabal.exe vir. Ve skutečnosti to vir není ale když máš jedno z těhlech antivirů tak nemůžeš hrát.
# 18.8.2008 14.33
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web

Big Daddy:Wowko je svojí komixovou grafikou aspoň originální, tohle je smíchanina UT, wowu a kdoví čeho ještě..


IMHO prej cabal byl dřív než WoW.WoW je spíš zplácanina z jinejch her.Když se podíváš tak dost nápadu je okopírovanejch.WoW je super hra.Ale z takovim Knight online se to nedá rovnat.Sice to má lepší grafiku ale bojovej systém je v KO daleko propracovaňejší a originálnější.
# 19.8.2008 18.47
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » CABAL Online - MMORPG

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.