Chmatákov online


Fórum – Poprava

Fórum » Archiv » Poprava

Správce 2
uživatel
SZ
Dne 18. srpna 2008 se bude konati veřejná poprava dvou odsouzených, Františka a Evelíny Krejčarových, za vyloupení obchodu a vraždy prodavače, tří zákazníků a psa čekajícího před zmiňovaným obchodem. Stane se tak v 13:00 na místní střelnici v Horním Chobotově.

Odsouzení byli zatčeni několik hodin po vyloupení, když slavili svůj "úspěch" alkoholem, proto také nekladli žádný odpor.
foto ze zásahu poskytnuto policejním archivem:
Obrázek

Dva dny po zatčení proběhl krátký soud při kterém byli oba obžalovaní shledáni vinnými ve všech bodech obžaloby a odsouzeni k trestu smrti.
Obrázek

K zítřejší akci byla přizvána media, která vás o všem budou informovat ve speciálním vydání příštího dne.



Naposledy upraveno: 17.8.2008 18.18

# 17.8.2008 16.49
 

Stránky: 1 2 3 4

Majesty666
uživatel
Obrázek
Ve hře: Že by Majesty123 :-D
SZ ICQ
Ano dekuji porad tu cekma na clanej asi 2 hod a porad nic!!nary pls pojd na icq dekuji psal jsem ti!!:-[
# 18.8.2008 20.47
[img][/img]
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Už ho pro vás mám napsaný ;-)
# 18.8.2008 20.48
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Majesty666
uživatel
Obrázek
Ve hře: Že by Majesty123 :-D
SZ ICQ
tak na co este cekas??:'(
# 18.8.2008 20.48
[img][/img]
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
majesty: ty snad neumis cist? v redakci mame urcitej plan vydavani clanku, kterej se musi dodrzovat.. proto clanek vyjde az zejtra. tecka :-)
# 18.8.2008 20.51
 
Správce 2
uživatel
SZ

Warrior FoR GlorY:jo neumime kdyz PAN GM Killery da do NPZ a vynda nas na konci Q tak to je good ne tak jak tam mame killit?



Vyndal jsem te v pulce questu, tak blbe nekecej, nebyt tvy blbosti, nemusel si tam vubec byt.
# 18.8.2008 22.17
 
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Jj v půlce;-)
# 18.8.2008 22.35
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Poprava

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.