Chmatákov online


Fórum – G@nN(G)ster

Fórum » Archiv » G@nN(G)ster [zamknuto]

Darchness
uživatel
Obrázek
Ve hře: campman2
SZ ICQ
Mněl sem u sebe všechny věci za které sem poctivě zaplatil nebo dostal jen tak si du trénovat přesnost a co se nestane?:'( on my vleze do terče a už mněl připravené obrana tak jak jinak zabije mně to vezme si věci a nechce my nic vrátit to co si získal soubojem který by zvládla kde jaká lamka dost zbohatl a tímto ho žádám o navrácení mých věcí co které si tak nepoctivě získal :-!dodo my dosvědčí že sem mněl malou broku ,šátek,chmatopíra a 2 náhradní kapsle do broky ... screen sem bohužel nepořídil jelikož první na co jsem myslel po tom je vyléčit se pujcit si od doda zbran a jít ho zabit.. jenze se neustale pohybuje v ochrane zone

a kdyz tak to G ma byt v hranate zavorce(preklep)




Naposledy upraveno: 10.7.2008 8.33

# 10.7.2008 7.17
Obrázek
lumich
uživatel
SZ
dobre ze si to napisal bude mat problemi oto sa postaram
# 10.7.2008 7.25
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Jezisi nemas byt AFK. Jinak byseti to nestalo pokud nejsi retardovanej.
# 10.7.2008 12.45
 
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
SaLy dobře ty :D
Jde vidět že jsme zase narazili na dalšího "chytráka" že Darchness lol
# 10.7.2008 12.49
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Tvrdý život chmatákova.
# 10.7.2008 12.51
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Oprava palo:Tvrdy zivot dementa...
# 10.7.2008 12.52
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Jj, chtělo by to trest, nejdřív mu dávám chk na léky a pak na mě držkuje a nadává dmnt..:-|
# 10.7.2008 12.55
 
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
to jsme byly mi zase s kámošama na rubu a řeklo se že si vytáhneme kůly a uděláme screeny....jenže já měl 25hp vytáhl kůl a jak sem dělal screen tak sem ho ukládal a až jsem si ho uložil tak tam létali 4 duchové3-(
# 10.7.2008 13.05
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
toto je opravdu neco co mne dokaze pekne vytocit ale jinak opravdu je to na ponauceni vsem...
# 10.7.2008 13.20
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Darchness
uživatel
Obrázek
Ve hře: campman2
SZ ICQ
Saly:co ty výš o tom že sem byl AFK?? nic--a když už mluvíme o retardovanejch tak to ty nekomentuj retarde:D....

mezon: hhh tjn já už sem narazil na takovejch chytráků jaky ty v chmatu dost nech mně hádat čím se živíš podlejzáním u bohatých.....

juramraz: na to je lehké řešení dáme mu trojku z mravů hhh

a ještě něco žádám jen o navrácení věcí pokud myslíte že chci za tohle ban tak ste fakt podivné exempláře

# 10.7.2008 13.30
Obrázek
G@nN[G]ster
uživatel
Obrázek
Ve hře: G@nN[G]ster
SZ ICQ
hele tak to neni pravda kolem 3:00 ráno jsem kili v kobce a ty jsi tam prisel a ja mne u sebe dyku a ti jsi rekl ze ji koupis za tvoje veco co mas jenze ty jsi ochocil chmatopira ale neslo ti to tak kdyz ho ochocujes a nesle ti ho ochocit sle jsi pryc a ja ksi pris sel stema vecma a mne l jsi 5hp tak jak si toho chmatopira chital tak te kilnul tak ekcej a tu malou broku a satek a ty dalsi veci ti klidne vratim !! a navíc nemáš screen!
# 18.8.2008 16.13
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Saly!proč furt máte něco proti lumichovi nechápu vás!
# 18.8.2008 19.56
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

pemich
uživatel
Obrázek
SZ Mail
nechaj ich aaaa omg co ty saly ty si dement hlave ne killuje na rubu a machrujes sa !
# 18.8.2008 20.01
Obrázek

Fórum » Archiv » G@nN(G)ster [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.