Chmatákov online


Fórum – Chmatákovské příběhy(skončil sem) *

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Chmatákovské příběhy(skončil sem) *

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Mnozí z vás si jistě pamatují když bylo ještě staé fórum tak jsem dělal chmatákovské příběhy a tak mě napadlo co takhle pokračovat?no tak se pustím do toho tady jsou ještě ty staré:

1.Přepadení Banky
Tak sem jednou s kamošem šel vyzvednout kulas a rudeho do banky a jak sme stály u pokladny a najednou jsme viděli jak tam přiběhla banda wrcků a přepadli banku byla jich přesila i když byli s nožema a ukradli nam krvavé a svázali nás ale my měli ještě schovanou tajnou zbraň v kampse byl to nůž ten sem vzal odvazal sem nás hodil sem ho jednomu wrc do hlavy ten byl red tak neměl obranu vypadla z něj sniperka a ja postřílel všechny wrc ale jeden byl za mnou ja si ho nevšiml a dostal sem držátkem od nože do hlavy omdlel sem a začal krvácet ještě že tu yl c@mp!ng sn!per ten vzal mou sniperku zabil posledniho wrc a tak jsme zachránili banku c@mp!ng mi zajel pro velkou lekraknu a já to díky něj přežil ale wrckové měli smůlu manfréd měl už zavřeno a nemohl je oživit tak jim vypršel čas a jejich duchové zmizli a tak jsme zachránili banku THE END. www.mernik.wz.cz/prepadeni.JPG



2.MOKŘÍ CHOBOTNÍCI
Jednou jsme z brachou jeli nasekat dříví pro tátu jeli jsme z Rázové do Bruntálu do lesů.Když jsme dojeli na začátek lesa a tam byla jeskyně my do ní jen nahlédly a chtěli jsme jít dál ale jak jsme se pohli vyletěl po nás chmatopýr tak sme začali rychle uhánět na naších ohnivých chobotech pryč do lesa na to dříví tak jsme nasekali ale vše bylo mokré.Brácha řekl:No dem dál pro to suché ne?A já odpověděl:Néé ja se tam bojím víš tam sou prej podle legend mokří chobotníci z bažiny!!Ale nakonec jsme tam jeli a jak jsme jeli tak sme si dali přestávku a tak 1 hodinu sme spali..........AAAA!!!!zakřičel brácha a já se vzbudil a co vidím mokří chobotníci dou po náás bracha začal bičovat svého ohnivého chobotníka a dokázal se dostat nahoru kde oni nešli ale já stál na místě jak blbý a nevěřil jsem svým očím!Už jsem myslel že umřu ale najednou se chobotníci zlekli a bracha zakřičel néééé spadl strom!ovšem stihl ujet dozadu aby nespadl na něj a řekl:No tak ted bysi měl začít zdrhat protože se nemáš kam schovat ja to mezitím rozsekám.Ale já sem si všiml že na zemi leží jeho sekera vypadla mu při jízdě a já mu svou nemám jak dát.Tak bracha stál na místě a koukal jak si dou pro mě ale najednou tam přijel otec s magnumkou a začal říkat utečteee!!!!!sou nebezpeční jeden dotek a je z vás voda ale já stál na místě a koukal táta začal střílet a po jednom je zabíjel ale jak je všechny zabil všiml si za stromem brachy a zapoměl sekeru ale já mu pujčil mou a řekl tam na zemi je bráchová sekera.Táta vzal brachovu sekeru rozsekal strom a nasekal si dříví sám.Když jsme dojeli domů tak nás mamka pěkně zlískala a začala chválit tátu že nás zachránil.A tak jsme objevili legendární mokré chobotníky zabili je a přežili to od té doby už s bráchou nejezdíme tam kam se bojíáme a kde sou legendy to je vše.tady je obrázek jak jsem stál a spadl strom.mernik.wz.cz/pribeh.JPG


3.mernik.wz.cz/kriminalka.doc to FCB sem si spíval zapomel sem to tam napsat sry


4.KUPEC CHKOKAINU
Když jsme byli na dovolené s kamarádem esemegem tak jsmr jednou šli do obchodu pro pití ale neznali jsme cestu tak jsme řekli onkutymu ať nás tam zavede(on tam byl se svojí rodinou taky).Když jsme došli na místo tak onkuty pozdravil:čusík strejdo jak se máš tady kamarádi chtěli něco koupit tak sem je sem dovedl.A prodavač se nás zeptal tak co byste chtěli?Já řekl:jednu tam tu malou brokadu!Prodavač se otočil a řekl jo tak to vám neprodám jste moc malí snad to víte že se prodavá až od 18 let?Jo víme ale táta nám říkal že nám ji možna prodáte a tata od onkutyho říkal že tu prodaváte i další zbraně ilegalně tak nam dejte tu brokadu jinak deme na CH.B.I!A prodavač řekl:Nó tak jo no ale jestli mě prásknete tak si to s váma vyřídím ok?Ok řekli jsme s esemegem a koupili jsme si brokajdy příští den už byli rozbité tak jsme si šli koupit nové ale viděli jsme tam neznámého chlápka v plášti ale oni nás neviděli tak jsme je pozorrovali a poslouchají co si povídali.Ten chlápek v plášti řekl:Dělej prachy mám naval zboží jinak bang!A obchodník dal na pult takovej divnej pytlíček a ten chlápek v plášti mu za to dal jak jsme viděli minimálně tak 10 000 chk ale neviděli jsme tam pořádně.Když už ten chlápek odcházel tak esemege zakašlal protože už to nevydržel a oni si nás všimli.HELE TAMHLE SOU TI ŠPUNTI NA NĚ!!Vykřikl ten obchodník ale my jsme začali utíkat a ten chlápek v plášti s obchodníkem za náma.Utíkali jsme přes louku aby nás v trávě moc neviděli protože nás mohli strefit loveckou pistolí a ten chlápek dokonce magnumem,když jsme se dostali do lesa tak jsme se s esemegem rozdelili každý jinou cestou a ten chlápek s manumkou běžel za esemegem a ten obchodník s loveckou za mnou.Když už jsem nemohl tak jsem se otočil a obchodník vypadal jako by mě stratil tak já zalezl pod velkej kámen a modlil se že mě nenajde a esemegemu se nic nestane ten mezitím utíkal přes les a zkoušel co nejvíce uhýbat střelám toho chlápka ale když už nemohl zakopl a ten chlápek ho dostal svázal ho tam ke stromu a zalepil mu pusu ale esemege mel u sebe GPS které bylo zapnuté a měl ho schované v rukávu tak zkoušel zmáčknout tlačítko ALARM a podařilo se po chvilce za ním přijela CH.B.I a pomohli mu ale nevěděli pořád nic o mě já se mezitím plížil potichu od kamene dolů kde po půl kilometru měla být cesta ale ten chlápek přiběhl z druhé strany a chytil mě a zavolal obchodníka a řekl:To jste neměli dělat parchanti jedni malí!Ale řekl to moc nahlas a něco z toho zaslechl joshi.ow který také po mě pátral v lese a okamžitě zavolal ostatní.Nenápadně se přiblížil k chlápkovi a obchodníkovi a namířil na ně pistolí a řekl:TADY CH.B.I jste zatčeni a oni se vzdali po chvilce tam přijeli ostatní CH.B.I a esemege a odvezli nás domů.Nakonec se zjistilo že v tom pytlíku byl Chkokain to je jedna z nejdražších drog na chmatosvětě proto e nás chtěli zbavit a doteďka jsme rádi že existuje CH.B.I a radši nechodíme moc do obchodu sami minimálně tři a s nožema nebo s pistolema kdyby náhodou THE END.www.mernik.wz.cz/kupec1.JPG



5.Tak teď jsem dělal hodinu páty díl tak čtěte
Lesní přízrak

„Tak jsme už dospělí“ řekl esemege když jsme oslavovali 18. narozeniny společně.Oslava byla veliká ale já ani esemege jsme neměli moc náladu na pití ani jídlo tak jsme si šli sednout na molo k vodě a vzpomínat na dobu před 6 lety když jsme zažívali dobrodružství a řekli jsme si,že jsme v té době byly děti ale mohli bysme si to zopakovat někdy když se naskitne příležitost,ale ta se zatím žádná nenabízela tak jsme se vrátili k ostatním na oslavě a když jsme tam přišli zrovna Palanda vypravoval legendu zdejšího lesa.Když to dořekl tak mě i esemegeho to probralo a rozhodli jsme se že se tam vidáme podívat přesně o půlnoci kdy tam podle leegndy straší přízrak mrtvého lesníka Gizma a zabíjí chmatáky.Nabalili jsme si věci plnej batoh jídla já si pro jistotu nabalil ještě kapesní nůž a 3 bílé zbraně „to bude stačit“ řekl jsem a vyrazili jsme doprostřed lesa kde ležel hrob Gizma a sedli jsme si tam pak jsme rodělali oheň a čekali co se stane když v tom se ozvalo nějáké praskání větví všichni jsme se lekli až jsme měli srdce v krku,když v tu ránu se objevil přízrak Gizma a říkal cosi co mu nebylo rozumět a pak řekl normálně všichni umřete a v tom zmizel lekly jsme se,ale zůstali tam přes noc.Domluvili jsme se že se budem střídat u hlídání a první jsem byl na řadě já tak se nic nedělo ale pak se zase zjevil ten přízrak a řekl nám ať zvolíme nejsilnějšího z nás vybrali jsme Esemege pak řekl ať vybereme nejchytřejšího zvolili jsme Mě a pak řekl že ten poslední zůstane tady což znamená že Palanda tu zůstal.Přízrak nas odvedl někde do nějáke jeskyně a my do ní vstoupili rázem se rozsvítili všechny pochodně a my museli kráčet vpřed když v tom se tam objevil zombík a já okamžitě vytahl bílou ale nemohl jsem vystřelit ani esemege a tak jsme ho chtěli zapálit pochodní jenže ta rázem zhasla a my se strašně bály jenže ta zombí najednou řekla že když půjdeme dál tak můžeme Palandu zachránit když ne tak zemře a my neměly na vybranou šli jsme dál tam na nás čekali různé pasti první byla když esemege šlápl na kachličku tak se propadla do propasti pod ní ale na kachličkách byly písmena tak jsme zkusili šlapat po písmenech G,I,Z,M,O a dostali jsme se dál ale v tom jsme narazili na další byl tam oheň který nešlo uhasit tak jsme se rozhodli že jeden z nás se objetuje a uhasí oheň svým tělem já jsem se rozhodl že půjdu tak jsem tam skočil ale oheň mi nic neudělal byla to optická iluze.tak jsme šli dál a dostali jsme se k nějákému oltáři kde ležel Palanda a gizmo měl v ruce nůž a přitom cosi huhlal a když jsem zařval né tak mu vyřízl srdce a najednou se gizmo ocitl v jeho těle a sesílal na nás kouzla ještě že já jsem byl mystik udělal jsem bariéru a esemege se na něj mezitím vrhl a zabil ho nožem.Rychle jsme utíkaly k tělu od Palandy ale už mu nebylo pomoci tak jsme jeho tělo vzali a odnesli zpátky do chaty kde se mezitím oslavovalo a z oslavy se stal pohřeb všichni brečeli i silní chlapi to nevydrželi a hlavně palandovi rodiče jeho máma se zhroutila a my ho mezitím pohřbili.A při závěrečném proslovu jsem pronesl tyto hlavní slova „Byl to kámoš a objetoval se pro nás buď pochován v klidu a míru sbohem palando” a všichni odešli když jsem šel spát ještě se mi ve snu objevil palanda a řekl sbohem kamarádi.THE END.
www.mernik.ic.cz/dungeon.PNG



Naposledy upraveno: 27.5.2008 16.45

# 18.5.2008 15.07
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 63 %     Hlasovalo: 12
  • Myslíte že mám pokračovat?
  • ANO13 hlasů, 62 %62 %
  • NE5 hlasů, 24 %24 %
  • NEVÍM2 hlasy, 10 %10 %
  • MOŽNÁ1 hlas, 5 %5 %
  • Celkem 21 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
díky možná ještě dneska udělám 6 ale nevím jo a hlaste se teda o ty role zatím tam je jen Aspire
# 27.5.2008 16.44
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
jo a pro některé co mí píšou tak ty první 4 příběhy sem psal asi před 2 rokama.
# 13.8.2008 18.01
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
mernik: chtelo by to rozdelit rozsahly souveti do nekolika vet, takhle se to moc tahne;-) dej si pozor na gramatiku a smysl vet... jinak posun pred 2lety a ted je patrnej, urcite pokracuj, vypada to nadejne ;-)
# 13.8.2008 18.30
 
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
nepripomej nam skolu ;-)
# 13.8.2008 18.32
Obrázek
Obrázek
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
dirtx: hehe, jen sem chtela poradit... neboj, skoly mam i ja pokrk.. a vubec, ja zacinam az koncem zari :twisted:
# 13.8.2008 18.35
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
chiquitko v tématu je napsáno že končím protože moc lidí to nečte a nemám nikoho v týmu kdybych nebyl sám a měl někoho kdo by mi pomohl vymislet děj dalšího příběhu atd tak bych klidně pokračoval.
# 13.8.2008 19.23
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
aha, tak to je skoda... ja myslela, ze ses rozhodl pokracovat
# 13.8.2008 19.37
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
no mozna jindy tedka se venuju komiksum.ale kdyz si tak dobra nechtela bysi mi pak pomahat s vymislenim pribehu?
# 14.8.2008 12.30
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
hehe, nemyslim si, ze sem dobra... klido, beztak nemam co delat :-)
# 14.8.2008 12.46
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
tak ti pak napisu pm nebo icq az budu pokracovat.
# 14.8.2008 16.31
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
zelnacka :-)
# 14.8.2008 16.44
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
zelnacka je polivka ne?to má být ano?nxıɹʇɐɯ ʌ ɐqʎɥɔ
# 14.8.2008 18.31
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
v obojim mas pravdu :-)
# 14.8.2008 18.34
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Chmatákovské příběhy(skončil sem) *

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.