Chmatákov online


Fórum – večerníčk

Fórum » Archiv » večerníčk [zamknuto]

pemich
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Urazanie , demencia , spam !( Pokusal sa ma dostat do kobi abz ma tam kilnul s ucet gansgster ) Ako sa to zacalo takto to zacalo isiel si skilit obratnost a ja som mu v tom zabranil potom napisal ze pome na rub isiel som tam napisal . pls sekni ma nech si vislim meditace 1 sekol s dykov potom ona ma rozsekal prisiel som o dyku o 15 min mi pride do kobi a zacne ma kilit ochom chmatopira este a oditadem napise aky posero potom som isle do chranenej zony a tam ma urazal a otravoval s ucet dokonca buzeroval potom mi pisal aby som tam siel ze tam neni uz a pak sme s Ghoom sa rozhodly ze ho kilenme a pak sa odlogo
A kilol som ho takto 1 krat vybehol a zacal pisat somarani ze som lama ak nedam obranua elbo take cosi a tak som ho sekol a 2 uz ma buzeroval pri kobke a nasral som sa a s Hokík som ho sekol lebo pisal ze som lamak....

obrazok http://obrazok.eu/viewer.php?file=p4icwwqwbdjag36me2e7.png



Naposledy upraveno: 14.8.2008 7.57

# 14.8.2008 7.09
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
potvruzi ja sem ten co stoji vedle s tou meditkou videl sem to na vlastni oci
# 14.8.2008 7.40
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Assassin Creed
uživatel
Obrázek
Ve hře: Danielsan
SZ Mail ICQ Skype Web
potvrdzujem bol som tam
# 14.8.2008 11.42
Obrázek
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
takovej spamer...
# 14.8.2008 11.51
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fórum » Archiv » večerníčk [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.