Chmatákov online


Fórum – OBRANA

Fórum » Archiv » OBRANA [zamknuto]

Maredav
uživatel
Obrázek
Ve hře: pk_d@vid , poklop
SZ Mail ICQ Skype
žačnu takhle: včera sem v kanálu kiloval jednoho týpka , v kanálu jsem zůstal ještě dalších 20 minut pak sem vylezl ven a chodil po chmatu ještě další 2 hodiny(přibližně) pak jsme odlogl.Dneska jsem logl a šel k nemocnici pro léky a kilovat jednoho reda a ten týpek tam byl taky a když napsal obrana praštil do mě blesk.Myslel jsem že obrana má platit jen 20 minut?Byl bych rád kdyby se to vysvětlilo protože sem ztratil dost cených věcí a nechci to nechat jen tak být.
# 21.7.2008 12.04
život je svině.......bud taky :-)

Stránky: 1 2

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

martinek000:me to sere at to viresej protoze neni v ty hre poradne vyznaceno kde muze byt obrana a kde ne.ja bych to vyresil tak,ze jakmile vstoupis do casti kde obrana funguje,tak ze se vam zobrazi v pravo dole štít. kdyz nefuguje obrana je štít skrtnuty tot vse byl bych prekvapen kdyby tento napad použili:evil: protoze je to jediny reseni:-! jasan.takze at si to laskavě gizmo atd.přečtou jo a napisou na skype martin.kindl15 kdyby meli zajem o dalsi napady:-O


to je dobry napad
# 4.8.2008 18.33
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Obratnost se má skillovat v boji ;)
# 4.8.2008 20.15
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype

Micro-ice:Když to hráč dovolí může se ho killovat/rekillovat 3-( jednou sem to někde četl


A pak si vzbudil celej spocenej.. Ne to se nemůže..
# 4.8.2008 22.11
Obrázek Obrázek Obrázek
gobrin
uživatel
Obrázek
SZ
pravada obrana fakt je divna jednou se mi stao ze sem vecer kilil jedno sem seknul a odlog rano sem se prihasil a chodils em si po chmatu a najednou ten koho sem vcera sekl da obranan a ja byl dead
:-!
# 6.8.2008 15.20
[img][/img]
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
me dali minule obranu po 2 dnech fakt debilni...!!
# 6.8.2008 15.28
Obrázek
gobrin
uživatel
Obrázek
SZ
lol :D po 2 dnech
# 6.8.2008 15.31
[img][/img]

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » OBRANA [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.