Chmatákov online


Fórum – Grafika na můj web–POMOC

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Grafika na můj web-POMOC

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Takze jeliko ja jako grafik sklamal, prosim tim VAS chmataky o pomoc. Web jsem teprve vcera zpustil a neni tam vubec nic jeste, zatim cekam jen na grafiku. Web bude s rybarskou tematikou, a hlavne pak o kaprarine, potrebuji LOGO, zbytek si uz nejak dodelam, jinak za velmi dobre a propraovane logo, jsem ochoten dat i svuj ucet ve hre.!

!! Tak sup do prace !!


Kdyby se nekdo chtel podivt na muj web, ale nic tam jeste neuvidite, tak zde: http://rybyextrem.ic.cz/


Vsem dekuji za spolupraci.
# 24.4.2009 19.49
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2 3

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Lol, já si anis nevšiml, že tam má remorselesss vodoznak ;) Jinak některé návrhy tu jsou fakt pěkné, ale zas mi některé příjdou celkem dětské. ;)
http://nahrejto.cz/files/6ew3cfg8nmuv6op3u0mi.png
# 25.4.2009 17.55
Simulátory všech kategorií.

martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
mg, deti ujasnite si svoje neznalosti, podvod a autorské práva sú trochu rozdiel ale nevadí na tej grafike sa bavím je to jednoducho nepublikovateľné ...
# 25.4.2009 19.02
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Remo: Na ten tvůj pětiminutovej výtvor nemá cenu dávat ani vodoznak...
# 25.4.2009 19.03
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
tomas.oxi: Na ten tvůj pětiminutovej výtvor nemá cenu dávat ani vodoznak...



nepreháňaj lol
# 25.4.2009 19.04
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Dneska mi cosik posilal mikey, asi to pouziju, elice s mi to libilo. ;-) Ale dalsi navrhy beruu.;-)
# 25.4.2009 20.35
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



X_XmafiosX_X
uživatel
Ve hře: MafiosCZ & El_DeMeNToS
SZ ICQ Jabber Skype
Tak jsem se pokusil udělat něco jiněho :)
http://img18.imageshack.us/my.php?image=logo1v.png
# 25.4.2009 21.23

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Něco jsem zkusil

http://ukazto.com/?img=4244291~nadpisryby.jpg

Je to stvořený ze dvou obrázků :D a dělal jsem to narychlo takže je patrné jak tam je přechod mezi těmi obrázky :) pak by to šlo vylepšit
# 25.4.2009 21.36
 
X_XmafiosX_X
uživatel
Ve hře: MafiosCZ & El_DeMeNToS
SZ ICQ Jabber Skype
MAK:Nádhera:-O
# 25.4.2009 21.38

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Btw mám to uložený i v psd takže slogan můžeš upravit
# 25.4.2009 21.47
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
uber e a je to vela gut
# 25.4.2009 21.47
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Nikdo dalsi se nepokusi o logo ? ;-)
# 26.4.2009 22.26
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



X_XmafiosX_X
uživatel
Ve hře: MafiosCZ & El_DeMeNToS
SZ ICQ Jabber Skype
Bys toho chtěl moc xD
# 27.4.2009 13.52

rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
MAKU máš tam ww.rybyextreme.ic.cz ;)
# 27.4.2009 14.43
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
donbosco
uživatel
Ve hře: _funny_
SZ Mail Skype Web
delam grafiky sprejem ;-)[img][/img]
# 28.4.2009 18.18
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

donbosco:delam grafiky sprejem ;-)[img][/img]


Tak s eukaz scim prijdees.;-) Treba se to pouzije.
# 1.5.2009 11.37
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Grafika na můj web-POMOC

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.