Chmatákov online


Fórum – Skill Obchodnictví a povolání Obchodn *

Fórum » Archiv » Skill Obchodnictví a povolání Obchodn * [zamknuto]

Spaeow
uživatel
Ve hře: _Spaeow_
SZ Skype Web
Mám návrch na nové povolání : Obchodník

A skill by mohlo být nové Obchodování :)

No Povolání tu je Lovec , Pobuda apod....

Že by se na Trh dalo takové domečky že když do nich dojde Obchodník může si tam
udělat obchod jedna prodaná věc pár zkušeností do skillu Obchodnictví :) To není horzná nápad¨

Čím větší obchodnictví tím více dostanete za prodej věci u NPC
# 24.4.2009 19.16
Řemdové?Ano!

Prosím at bude i obchodník...
  • Mohlo by být ten Skill a to Povolání
  • Ano ! 9 hlasů, 35 %35 %
  • Ano ale bude to trvat 12 hlasů, 46 %46 %
  • No jo .1 hlas, 4 %4 %
  • Ale ne 0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne 4 hlasy, 15 %15 %
  • Celkem 26 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No nwm nwm. ;) Nápad možná není špatný, ale možná zbytečné.
# 24.4.2009 19.37
Simulátory všech kategorií.

Spaeow
uživatel
Ve hře: _Spaeow_
SZ Skype Web
Tak ale CHmatáci si aspoň lépe budou vydělávat 1lv = O 5 chk prodáš více
# 24.4.2009 19.46
Řemdové?Ano!

Prosím at bude i obchodník...
ReB_TeeN
zablokován
Obrázek
SZ

Spaeow:Tak ale CHmatáci si aspoň lépe budou vydělávat 1lv = O 5 chk prodáš více


Vůbec, jinak je to good nápad docela by to zpestřilo hru...
# 24.4.2009 20.50
Obrázek

Spaeow
uživatel
Ve hře: _Spaeow_
SZ Skype Web
Taky si to myslím ale nevím jak dlouho bude trvat předělání trhu asi tak půl roku představuju si to tak že ve trhu budou takové stánky tam si lidi udělají obchody
# 24.4.2009 21.08
Řemdové?Ano!

Prosím at bude i obchodník...
Spaeow
uživatel
Ve hře: _Spaeow_
SZ Skype Web
Takhle si to představuju asi

Dělká připravy přibližně : Půl roku
Umíštění : Na trhu k cestě do 4 města , a v ochrané zóně
Zvyšování skillu : Za 1 prodaný předmět trochu zkušeností
Po skillu bonus : Od 11 obchodnictví by se každá věc prodala o 5chk a ve spalovně o 5 chk
Povolání : Obchodník
Skill:Obchodnictví
Na obrázku ve povolání by byl panáček s kufříkem kufřík ja nakreslim a naskeneruju a dám ho do této sekce nebo jestli nějakej je tak by se hodil jako obchodnicky
# 24.4.2009 21.46
Řemdové?Ano!

Prosím at bude i obchodník...
msae
uživatel
Ve hře: milkas65
SZ Skype
docela dost dobry napad ja s tim souhlasim:-):-)
# 25.4.2009 8.42
;-)
mě bavi hrat chmatakov
Spaeow
uživatel
Ve hře: _Spaeow_
SZ Skype Web
Já jen doufám že se o to Gizmo pokusí..............
# 25.4.2009 8.54
Řemdové?Ano!

Prosím at bude i obchodník...
omg321
uživatel
SZ Web
vybornej napadxDxDxDxDxDxD
# 25.4.2009 9.04
Pavel
hatake kakashi
uživatel
SZ
OMG no toto je moc. Hledej 3-(.. Toto (z části) tu už bylo hooooodněkrát. Nikdo ti do hry neudělá nic jako prodavač / obchodník, protože je to totální blbost.. Zamysli se nad něčím pořádně a pochopíš co je to za nesmysl... 3-(
# 25.4.2009 9.04
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Uchiha Itachi
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Mě se to nelibí ;-)
# 25.4.2009 10.34
Obrázek
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
lepší nápad:
uděláš si krámek tam kde platí obrana, na nějakou dobu si najmeš NPC který bude za tebe prodávat, čím víc budeš mít v obvhod předmnětu tím větší máš čas na + schopnost a čím větší skill tím nižší cena u NPC pří 100% skilu třeba o 10% levnější.

Ovšem když si najmete NPC a dáte tam njakou vc a NPC dojde čas při kterém pro teb maká tak předmnt zustane v tvém krámku na zemi z pultem, tam máš přístup jen ty ale i vychřice.
# 25.4.2009 22.34
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ja už se bojim že se z chmatu stane chetin :D
# 25.4.2009 22.41
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P

Fórum » Archiv » Skill Obchodnictví a povolání Obchodn * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.