Chmatákov online


Fórum – mapa

Fórum » Archiv » mapa [zamknuto]

DisC
uživatel
SZ
naapodlo mě že kdyby jsme hráli tak např. ldyby jsme zmáčkli M(mapa) nebo G(GPS) a tak by se oběvila mapa kde by se oběvila celá mapa a tam by jsme viděly ta hráče a mohly se kounkout třeba jak se jmenují.nebo kdyby to něšlo dát do hry tak aby to bylo tady na neto bych kliknul na odkaza tam by byla ta mapa.Protože někdy když je někdo online ve 24:00 tak tam skoro nikdo neni je tam cca 8lidí a tak by dal mapu a těch 8 lidí našel než kdyby musel celpu mapu obcházet 2x a našel by 1 hráče.

Co vy na to?xD
# 11.4.2009 9.41
 
  • chtěly by jse MAPU
  • ano0 hlasů, 0 %0 %
  • ne6 hlasů, 100 %100 %
  • Celkem 6 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
už to tu bylo 100x
# 11.4.2009 9.50
Obrázek
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
nejdřív než založíte nějaký topic použijte vyhledávaní je to i napsané v pravidlech
# 11.4.2009 9.53
 
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
:D sice to není tak dobré ale kdÿž si nastavíš mapu chmatakova jako pozadí (jako mám já) tak je to taky užitečné.
# 11.4.2009 10.14
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Mapu bych sice bral (ale až v new verzi <pokud bude nová mapa> ), ale jelikož to tu bylo nespočetně krát tak to vidím na warn :-P ... takže se přidávám k ostatním 0% a Ne :-D
# 11.4.2009 11.00
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Lock
+20%
nnss...
# 11.4.2009 11.00
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Fórum » Archiv » mapa [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.