Chmatákov online


Fórum – Změna hesla

Fórum » Archiv » Změna hesla [zamknuto]

M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli by mi nějaký GM nemohl změnit heslo na Acc Reiser_remda,už se bojím tam nechávat věci,protože na mě ví heslo asi 3 lidi(nebudu jmenovat)
Nechcu,aby o mě měli lidi špatný obrázek tím,že jsem Afk atd... i když jsem to nebyl já


Děkuji:-[
# 10.4.2009 22.35
 
mafios
uživatel
Obrázek
Ve hře: !Zase začínám hrát ofic!!
SZ Mail ICQ
Napiš Samovi PM,ale mslím že na to budeš potřebovat sošky(já potřebuju taky změnu :( )
# 10.4.2009 22.37
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jeho acc to je, takže je jen na Samovi, zda ti ho změní
# 10.4.2009 22.38
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

TeRiNeČkA:Jeho acc to je, takže je jen na Samovi, zda ti ho změní


Díky :-[
Mafios:Myslím jsi,že sošky nebotřebuji,protože jsem psal Samovi PM ještě dřív,než se o ňákých soškách přemejšlelo;-)
# 10.4.2009 23.00
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
coze? jake sosky?
# 10.4.2009 23.17
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
mafios
uživatel
Obrázek
Ve hře: !Zase začínám hrát ofic!!
SZ Mail ICQ
Mumo je videt jak jseš zaostalej
# 10.4.2009 23.29
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
No, s těma soškama to je nedomyšlený... Když mě někdo vykrade a při tom za to nemůžu, tak se přece nebudu pachtit po Q, abych dostal nějákou blbou sošku pro změnu hesla ne? :-|
# 10.4.2009 23.40
Áj níd mór drags! :idea:
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ne.. 3-(
# 10.4.2009 23.42
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

pan Losos:No, s těma soškama to je nedomyšlený... Když mě někdo vykrade a při tom za to nemůžu, tak se přece nebudu pachtit po Q, abych dostal nějákou blbou sošku pro změnu hesla ne? :-|


Asi tak .....
# 11.4.2009 8.36
 
Chleba_CZ
uživatel
SZ
tak mu to změnte ne? 3-(,aspon bude chudak moct mít klidné svědomí8-)
# 11.4.2009 8.45
 
Uchiha Itachi
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Neměnit.
Dal mi heslo pod dohodou , že ho nikomu nedám,a chtěl i moje heslo.
Pak ze mě udělal veřejnák ukradl 60K a pár věcí..
Proč by ste mu ho měli měnit?Nevidím důvod.3-(
# 11.4.2009 8.47
Obrázek
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

Uchiha Itachi:Neměnit.
Dal mi heslo pod dohodou , že ho nikomu nedám,a chtěl i moje heslo.
Pak ze mě udělal veřejnák ukradl 60K a pár věcí..
Proč by ste mu ho měli měnit?Nevidím důvod.3-(



Cože?Já sem se tě zeptal,že když to nehraješ,jstli mi nedáš heslo,tys řekl že jo,
zeptal sem se tě jestli si můžu vzít věci,řekl si že jo,a nikomu jsem tvé heslo neřikal,což se nedeá říct o tobě 3-(
# 11.4.2009 8.51
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Napiš Samovi.
# 11.4.2009 8.52
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Losos: říkáš kraviny..když tě někdo vykrade, tak to JE tvoje chyba. Neexistuje aby někoho vykradli a on za to nemohl.
Vykrást můžou jen v pár případech:

1) dal si slabé heslo = demence a navíc nedodržení pravidel
2) někde se logoval u jiného PC (keylogger, nebo to někdo jen viděl) - jeho chyba, má davat pozor
3) heslo dal "kamarádovi" = demence, jeho chyba

Takže říct, že za vykradení hráč nemůže, je fakt trochu mimo.

A jak tu píše pár lidí, on navíc heslo dával.
# 11.4.2009 9.35
 

Fórum » Archiv » Změna hesla [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.