Chmatákov online


Fórum – zrychlovací nápoj

Fórum » Archiv » zrychlovací nápoj [zamknuto]

spider man
uživatel
Obrázek
Ve hře: spider man
SZ Mail Web
napadlo mě že ty se 100%vsech dovedností by se mohli dostat na speciální ostrov na kterém by se prodával speciální nápoj na zrychlení předmětů pro samotný pohyb postavy by se přetáh na tu osobu a pro chmatopíra a choboty by se to dávalo v inventáři lektvar by byl neprodejný a ch.b.i.by ho měli povině
za případné chyby v pravopisu se omlouvám
# 10.4.2009 18.37
chts jsou super chmatáci a bez nich by chmatákov nebyl chmatákovem!XD
ch ts jed go,go,go!!
  • chcete to ve hře?
  • jj a moc1 hlas, 25 %25 %
  • 50 na 501 hlas, 25 %25 %
  • o co tu de?(sem dement)2 hlasy, 50 %50 %
  • Celkem 4 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
ty tvoje "nápady" mě začínají sr*t
# 10.4.2009 18.41
 
spider man
uživatel
Obrázek
Ve hře: spider man
SZ Mail Web

khark:ty tvoje "nápady" mě začínají sr*t


jestli se ti to nelíbí tak mi klobouk políb!
# 10.4.2009 18.43
chts jsou super chmatáci a bez nich by chmatákov nebyl chmatákovem!XD
ch ts jed go,go,go!!
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail
V hlasovani jsem dal to poslední ale warning bych dal už jen za tu anketu ! nejak ti tam chybi NE , a nejak nepises ceho mussi mit 100 a mas tam trochu vice chyb , takze proste nerozumim jak by to jako melo fungovat ale jako dement si nepripadam.. :-|
# 10.4.2009 18.45
 
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
no to ve všech jeho anketách chybí ne
# 10.4.2009 18.46
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
proste pitomost
No tak asi jsem dement ale todle je postě demence (zkráceně BLBOSt :evil:)
# 10.4.2009 18.52
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
laddicek
uživatel
Ve hře: [EaRo]
SZ Mail Skype
nechces rovnou lektvar na GM práva ? :evil:
# 10.4.2009 18.54
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Nic takového se určitě realizovat nebude.
# 10.4.2009 18.55
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Fórum » Archiv » zrychlovací nápoj [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.