Chmatákov online


Fórum – Knihy

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Knihy

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Čo čítate?Koľko kníh ste asi prečítali?atď.Ja som prečítal niečo okolo 7000 strán.Prečítal som Harry Pottera 1-7,Stratený svet v podzemí 1 a 2 , a asi 20 kníh Traja Pátrači.A vy?
# 9.4.2009 23.06

Stránky: 1 2 3 4

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Ne, tvou tetrilogii ne :-)
# 10.4.2009 20.43
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Tak nic, asi chyba v fantom printu atd... jinak nic :D
# 10.4.2009 20.44
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
Angelie
uživatel
Obrázek
Ve hře: Loli
SZ Mail ICQ Skype Web
Já tedka čtu Hraběnku okolo 500 stran...ae neim kolik stránek měly všechny moje knížky dohromady...mám celekm velkou knihovničku XD
# 10.4.2009 21.16
Kdo mě nakaká toho nakopu! :evil: a já kopat umím!
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Moc mne čtení nebaví. takže málo
# 10.4.2009 21.30
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Zaklínač, Warcraft, Mourisson xD Dřív HP..
# 10.4.2009 22.43
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Co vsichni mate se zaklinacem?? je tak dobry?? mam ho zacit cist??
# 10.4.2009 23.08
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
Přeči HP (Harry Potter) Já sem teď nemocnej a čtu všechny díly 1-7 a ted sem u sedmičky i když to čtu asi po 6-tý neomrzelo mě to ....
# 11.4.2009 7.44
Jsem zpět, jste rádi? lol
Chleba_CZ
uživatel
SZ
mourison 4ever!:-D:-)
# 11.4.2009 8.29
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
RockFire:S knihou Stratený svet v podzemí som s tebou na rovanko.Páčila sa ti tá kniha?Niektorý to prirovnávajú k HP a aj ja si myslím ,že s HP sa to porovnávať dá:-)
# 12.4.2009 0.49
Opicka
uživatel
Ve hře: CrisTiaNko & CriS
SZ Mail ICQ Skype
Já přečet asi 60 knih nevím..Ale vím že Ender jich přečetl spoustu :-)
# 12.4.2009 7.39
To je ale číča Obrázek
Jsem normální kluk a né,nákej dement Obrázek
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Maniak: Jo, kniha je super, má originální myšlenku, ale žádná kniha mě kromě Eragona neokouzlila natolik jako HP, kterýho už jsem četl asi 5× :-D
# 12.4.2009 10.43
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Opicka:Já přečet asi 60 knih nevím..Ale vím že Ender jich přečetl spoustu :-)


Tak hustý to nebude...lol
# 12.4.2009 11.09
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Tak slávnostne vyhlasujem ,že som pred dvoma dňami prečítal trilógiu Temné Hmoty(Zlatý kompas,Magický nôž,Jantárový ďalekohľad).Je to dobrá trilógia len ma trochu nasralo keď som čítal 811 strán a koniec je smutný :-(
# 16.10.2009 21.56
COmputeer
zablokován
SZ
Nectu, nechci, nebavi me to :D
# 16.10.2009 22.01
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
Já teďka čtu tutorialy na C, Gizmovu knížku "Vytváříme PC bez programování" a "Zranitelný kód - Nejvážnější chyby, kterých se můžete ve svých webových aplikacích dopustit"
# 16.10.2009 22.11
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Knihy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.