Chmatákov online


Fórum – Heelys FOTO

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Heelys FOTO

Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
Čaw,

Takže začátek.. Kdo neví co je heelys...

Heelys
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Heelys (z angl. „heel“ - pata) je jakýmsi kompromisem mezi klasickou obuví a kolečkovými bruslemi. Boty mají v patní části podrážky otvor, do nějž lze vložit kolečko (a jezdit jako na bruslích) nebo záslepku (a normálně chodit). Záslepka se vyjímá nástrojem podobným lžíci. Tento sport postupně získává na popularitě, v Březnu 2006 mělo boty Heelys už přes dva miliony zákazníků [1]. V ČR se dostaly na trh v roce 2004.

Existuje několik typů heelys; dělí se především na "grind boty" (umožňují sjíždět po zábradlí díky nylonové skluznici) a "boty bez grindu".


Tak se pochlubte jaké mááte začnu já ...

Toto sou moje:

Obrázek


Nemám je ještě oficiálně mám je 2 tejdny doma ale dostanu je až v neděli k Narozeninám :)
# 9.4.2009 15.43
Jsem zpět, jste rádi? lol
Neo Cortés
uživatel
Ve hře: Neo_Cortex
SZ Mail ICQ Skype
To si kupujou jenom malé děcka, který už neví co by ..
# 9.4.2009 16.03
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Já mám tyto: http://www.koloboty.cz/heelys-five-o-9181-p-1241.html
• Jezdí skvěle!
• Grindujou skvěle!
• Designem skvěle!
Co víc si přát? A teď jak už se otepluje je chci využít hlavně na rampách, pokud se ovšem nestřískám hned na první menší rampě. :-D Ale, tak menší zkušenosti už mám. :-D Jinak triků umím už hafo. :-)
# 9.4.2009 16.04
Simulátory všech kategorií.

Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
Já mám teda bez grindu :/ Jinak jedinej trik kterej umím na heelyskách je prohodit nohy :D Jako že Pravá jede dopředu Levá dozadu a pak prohodíš takže levá dopředu a ravá dozadu a takhle :) Měl sem je pučený od kámoše ...


Hej a MIkey ... Bez grindu nemůžu sjíždět zábradli?
# 9.4.2009 16.14
Jsem zpět, jste rádi? lol
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Diexx2: Bez grindu né no. ;) Já původně se díval na design kolobot při koupy, jenže našim s efurt líbili ty co teď mám a říkali ať si koupím ty. :-D A teď sme jim vděčný protože kdyby nebylo jich tak si koupím bez grindu:-D
# 9.4.2009 16.16
Simulátory všech kategorií.

Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
Ou.. *POLK*
# 9.4.2009 16.20
Jsem zpět, jste rádi? lol
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Fakt miluju ty blbečky s kolobotama apod. :twisted:
# 9.4.2009 18.33
Áj níd mór drags! :idea:
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web
Hahaha, dlouho sem čekal až to někdo založí :twisted:.

Mám ty co mám v podpisu a jsou super !
Umím už trochu jezdit pozadu a 360° ;-)
Myslím že celkem dobrý na to že je mam od včera :-)
Mám je velikost 44.5 a jsou mi o číslo větší lol tak brzo budu mít odřený vzadu ;-)
Mám streetový ale grind můžou bejt taky bezva :-)

BtW.: L0505 : Táhni :evil: ! ( lol )

# 9.4.2009 18.35

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...
Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
Mě by matka grind nedovolyla :) Moc se o mě bojí :-[
# 9.4.2009 19.14
Jsem zpět, jste rádi? lol
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
O mě taky, ale tak oni ví, že když něco chi tak za tím jdu. :-D
# 9.4.2009 19.32
Simulátory všech kategorií.

Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
A jakej váš nejhorší mád na heelyskách? U mě nic :D 1. sem spadnul ale nic se mi nestalo :D
# 9.4.2009 19.44
Jsem zpět, jste rádi? lol
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web
Já se jen 2x vysekal, jednou když sem jel z kopce (Bydlím na kopci xD) tak sem spadl do štěrku ale jen trochu odřené koleno a pak sem spadl na záda u prolejzek... Zrovna když tam přišly holky :'( ( lol )
# 9.4.2009 19.46

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...
Chleba_CZ
uživatel
SZ
boty mám ale nějak mi vyrostla noha :D WTF? :D no ale ted mam agresive brusle a našel jsem i tohle a je to nastavitelné a docela kruté http://www.worker.cz/1102/rychla-pata-worker ale boty jsi boty,ale brusle jsou brusle oboji je dobre brusle i boty no tak kolečkám ahoj ;-)
# 9.4.2009 21.27
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
jezdim na inline aggressive bruslích ;)
# 9.4.2009 21.28
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web

Chleba_CZ:boty mám ale nějak mi vyrostla noha :D WTF? :D no ale ted mam agresive brusle a našel jsem i tohle a je to nastavitelné a docela kruté http://www.worker.cz/1102/rychla-pata-worker ale boty jsi boty,ale brusle jsou brusle oboji je dobre brusle i boty no tak kolečkám ahoj ;-)

To je ta největší srágora, to bych si nikdy nevzal...
# 9.4.2009 21.29

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...
Chleba_CZ
uživatel
SZ
já říkam že je to jenom husté ja bych si to taky nevzal já mám agresive brusle a boty
# 9.4.2009 21.30
 

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Heelys FOTO

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.